Skip to content
Menu
Menu

Musela sa dotknúť Cristiana Ronalda, aby uverila, že je to on! Dievča dobylo internet

Prečítať článok

24.06.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: x.com/nocontextfoot shutterstock/Dziurek).

Pred zápasom Turecko – Portugalsko došlo k vtipnému momentu. Dievča bolo šokované, keď uvidelo Cristiana Ronalda. Video strhlo internet.

Foto: x.com/nocontextfoot shutterstock/Dziurek

Portugalsku sa zatiaľ na Eure 2024 darí výborne. Po statočnej výhre 2:1 proti Česku si poradilo aj s Tureckom 3:0, vďaka čomu postúpilo do vyraďovacej fázy. Hviezdou tohto tímu je samozrejme aj Cristiano Ronaldo. Jedno z dievčat, ktoré brávalo hráčov na zápas, neverilo, že stojí hneď vedľa hviezdy svetového futbalu.

Dievča neverilo, že vedľa nej stojí Cristiano Ronaldo. Nahrávka sa stala virálnou

Pred každým zápasom národných tímov zaznejú hymny a deti berú hráčov na ihrisko. V základnej zostave Portugalska na zápas proti Turecku bola samozrejme hviezda tímu Cristiano Ronaldo. Útočník patrí už roky medzi najväčšie futbalové hviezdy a o jeho obľúbenosti určite svedčí aj to, že je najsledovanejším človekom na Instagrame – nazbieral tam 632 miliónov fanúšikov.

Jedno z dievčat, ktoré sa objavilo na ihrisku, neverilo svojmu šťastiu. Ocitla sa hneď vedľa Ronalda, hoci sprevádzala iného hráča, zaujal ju práve hráč zo saudskoarabského klubu Al-Nassr. V jednej chvíli sa pokúsila dotknúť Cristiana, aby sa uistila, že je to naozaj on, ktorý stojí vedľa nej.

Bola nadšená z prítomnosti športovca a podelila sa o svoje vzrušenie so svojím priateľom, ktorý tiež viedol športovcov von. Ronaldo sa na ňu usmial, videl jej vzrušenie. Potom objal dievča na rozlúčku.

pic.twitter.com/DNZpkNBIxf

— Out Of Context Football (@nocontextfooty) June 22, 2024

POZRITE TIEŽ AJ: Princ William OSLÁVIL svoje narodeniny tým, že sa so svojimi deťmi zbláznil na koncerte Taylor Swift. Nahrávka je hitom internetu! (VIDEO)

Georgina Rodriguez sa predstavila v zápase Portugalsko – Turecko. Sprevádzal ju Ronaldo Jr.

Partnerka Cristiana Ronalda sa objavila na tribúne počas druhého skupinového zápasu Portugalska. Na tribúne sa objavila Georgina Rodriguez a po jej boku sme mohli vidieť najstaršieho syna 39-ročného futbalistu – Cristiana Ronalda Jr.

Známa tvár si na zápas obliekla odvážny top, koženú motorkársku bundu a vypasované džínsy. Nezabudla ani na slnečné okuliare a šatku z portugalskej reprezentácie. Vlasy mala zopnuté a uši zdobili veľké náušnice.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Takto sa zabáva britská aristokracia. Dámy v Ascote oslnili rozprávkovými kreáciami

Kráľ Karol „zúfalo túži vidieť vnúčatá“ Ukázalo sa, čo plánuje

The post Musela sa dotknúť Cristiana Ronalda, aby uverila, že je to on! Dievča dobylo internet appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj