Skip to content
Menu
Menu

Najlepšie manželky sú ženy z týchto znamení zverokruhu. Rebríček manželiek vám prezradí, s kým máte ísť k oltáru

Prečítať článok

31.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Hananeko_Studio).

Spoznajte najlepšie manželky podľa znamení zverokruhu. Manželstvo znamená krásny rámec, ale aj obmedzenia. Kto sa ocitne vo vzťahu spečatenom slávnostným sľubom s prsteňom na prste? Vydrží vám to?

Spoznajte najlepšie manželky podľa znamení zverokruhu.
Foto: shutterstock/Hananeko_Studio

Partner do nášho života môže vniesť pokoj alebo priniesť skutočnú búrku. Oplatí sa pri výbere manželky alebo manžela riadiť sa znamením zverokruhu? Čo by ste mali vedieť predtým, ako si poviete sviatočné „áno“? Skôr ako sa definitívne rozhodnete, prečítajte si niektoré z nasledujúcich tipov.

Najlepšie manželky podľa znamenia zverokruhu – Rak

Ženy v znamení Raka sú známe tým, že sú veľmi emocionálne a oddané. Spoznáte ich podľa toho, že majú srdce na dlani. Manželstvo so ženou v znamení Raka znamená stabilný vzťah na dlhé roky. Samotná myšlienka manželstva rezonuje s tým, ako sa Raci pozerajú na svet. Formálny vzťah berú skôr ako oporu než ako klietku, z ktorej sa budú chcieť dostať von. Ich opatrovateľská povaha je priaznivá pre budovanie hniezda. Nezištná láska a podpora – tak sa dá v skratke zhrnúť potenciál takéhoto vzťahu.

Najlepšie manželky podľa znamení zverokruhu – Ryby

Ženy v znamení Rýb sú dôveryhodné a budú verné svojmu partnerovi. Dokážu veľa odpustiť, ale nie zradu. Spočiatku môžu pôsobiť placho, ale postupom času, keď sa budú cítiť bezpečne, ukážu svoju odvážnu a tvorivú stránku. Čo ešte stojí za to vedieť? Ryby majú rady pohodlný život, čo neznamená, že hodia domácnosť na vedľajšiu koľaj, ale treba to mať na pamäti. Je nepravdepodobné, že by tolerovali polovičaté opatrenia.

Oplatí sa pri výbere manželky alebo manžela riadiť sa znamením zverokruhu?
Foto: shutterstock/ViDI Studio

Najlepšie manželky podľa znamenia zverokruhu – Váhy

Váhy sú známe tým, že sú veľmi emocionálne. Ich pozitívna povaha je plusovým bodom, ale počas konfliktov v manželstve sa môžu vypomstiť. Nakoniec chcú vždy veľmi rýchlo ukončiť akékoľvek spory, pretože im viac záleží na dobrej atmosfére doma ako na víťazstve. Dokážu majstrovsky vystupňovať teplotu vo vzťahu a dokonale ovládajú umenie romantiky.

Najlepšie manželky podľa znamenia zverokruhu – Býk

Manželky v znamení Býka sú veľmi obetavé a oddané svojmu rodinnému životu. Okrem materiálnych záležitostí očakávajú od vzťahu intelektuálne a emocionálne porozumenie duší. Urobia všetko pre dobro vzťahu a keď sa objavia deti, chránia ich ako levy.

Najlepšie manželky podľa znamenia zverokruhu – Vodnár

Vodnári tiež patria do skupiny urodzených manželiek, ale čo treba hneď zdôrazniť, je ich nízka tolerancia voči nude. Rozhodnutie o sobáši preto musí byť dobre premyslené, pretože akonáhle sa do vzťahu vkradne stagnácia, manželka z tohto znamenia môže zo dňa na deň zmiznúť. Vodnári si cenia vysokú inteligenciu, preto sú vhodnou partiou za predpokladu, že sa im partner v tomto smere vyrovná.

Nezabudnite vyššie uvedené opisy brať s rezervou.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Toto znamenie zverokruhu nemusí hrať v lotérii. V júni bude priťahovať peniaze a šťastie ako magnet

Ich dar je „z iného sveta“. Ryby sú v tom najlepšie

The post Najlepšie manželky sú ženy z týchto znamení zverokruhu. Rebríček manželiek vám prezradí, s kým máte ísť k oltáru appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj