Skip to content
Menu
Menu

Najvernejšie znamenia zverokruhu. Zoznam astrológov nie je dlhý

Prečítať článok

14.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/puhhha).

Rozostavenie planét pri príchode na svet má obrovský vplyv na celý náš život vrátane toho, akí sme partneri a ako zvládame vernosť. Ktoré znamenia zverokruhu sú najmenej náchylné na neveru? Tu je šesť najvernejších!

Ktoré znamenia zverokruhu sú najmenej náchylné na neveru?
Foto: shutterstock/puhhha

Raci – najvernejší a najoddanejší ľudia zo všetkých znamení zverokruhu

Rodina je pre nich najväčšou hodnotou a láska je ich životným smerovníkom a prioritou. Preto sa veľmi zriedka rozhodnú urobiť niečo, čo by mohlo ohroziť ich rodinnú a životnú stabilitu. Život v dlhodobom vzťahu je pre znamenie Raka zárukou pocitu bezpečia, dôvodom na radosť a hrdosť, zdrojom naplnenia a istoty. Preto si svoje manželstvo a rodinu chránia, ako len môžu. Od života neočakávajú veľa bláznovstiev, nevyhľadávajú silné senzácie, zábavu ani romantiku. Veľmi zriedkavo uskočia nabok, a ak sa tak stane, je to preto, že sa cítia dlhodobo nemilovaní a osamelí.

Levy – ľudia pevného charakteru a neporušiteľných zásad

Ak naozaj milujú, cítia sa v bezpečí a obdivovaní (predovšetkým!), stoja pri svojej milovanej osobe a potom im žiadne úskoky nabok neprichádzajú do úvahy. Radi sú stredobodom pozornosti, vzbudzujú rešpekt, sú starostliví a veľmi vynaliezaví. Všetky tieto vlastnosti však majú zmysel, keď sú Levy obklopené plnou a milujúcou rodinou. Ak nie sú šťastné, skôr odídu k inému partnerovi, než by sa rozhodli pre neveru, aféry a tajné schôdzky.

Panny si cenia poriadok: doma aj v živote

Majú radi jasné vzťahy, radi vstupujú do vážnych vzťahov, rozhodujú sa pre manželstvo a založenie rodiny. Ak nájdu človeka, ktorého si zamilujú a vyberú za životného partnera, sú veľmi verné a nesmierne oddané vzťahu. Baví ich starať sa o druhú stranu a dvoriť jej. Ani po mnohých spoločných rokoch netrpia nudou alebo rutinou. Ak sa chcú vyblázniť – vybláznia sa so svojou manželkou alebo manželom. Tajné milostné aféry a tajné bokovky nie sú ich svetom. Veľmi zriedkavo podvádzajú jeden druhého, takže ak sú sami podvedení, dá sa od nich očakávať doslova všetko.

Rozostavenie planét pri príchode na svet má obrovský vplyv na celý náš život vrátane toho, akí sme partneri a ako zvládame vernosť.
Foto: shutterstock/chairoij

Kozorožci – úprimní a vážni vo vzťahoch

Kozorožci, ktorí sú bežne považovaní za serióznych, trochu prísnych a chladných racionalistov, sú mimoriadne láskyplní ľudia a svoje citové záväzky berú veľmi vážne. V prvom rade si dlho hľadajú partnera alebo partnerku na celý život, takže keď nájdu osobu hodnú dôvery a lásky, verne pri nej stoja, v dobrom aj zlom. Po druhé, akákoľvek nevera je pre nich formou porušenia sľubu alebo prísľubu a raz dané slovo je pre Kozorožca posvätná vec. A ak sa Kozorožcovi predsa len stane skok nabok, je to zvyčajne znamenie, že predchádzajúci vzťah vyhorel a je čas budovať nový. Opäť na mnoho rokov dopredu.

Barani – cenia si vernosť

Hoci od života veľa očakávajú a milujú, keď sa okolo nich stále niečo deje, Baran dokáže zostať verný a vytrvať s tou istou osobou dlhé roky. Je tu však jedna podmienka: táto osoba musí byť zaujímavá, pestrá, schopná sprevádzať Barana v jeho najbláznivejších nápadoch a niekto, kto mu dovolí hrať vo vzťahu a v rodine prvé husle. Pri takomto usporiadaní sa Baran nikdy nebude nudiť a nebude mať na mysli žiadne nevery ani aféry.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

7 signálov od vášho anjela strážneho, že je nablízku. Takto sa vás snaží kontaktovať

Najsexi farba očí podľa vedcov. Viete, čo to vypovedá o osobnosti?

The post Najvernejšie znamenia zverokruhu. Zoznam astrológov nie je dlhý appeared first on Vášeň v tebe.