Skip to content
Menu
Menu

Namiesto vývaru dajte túto zeleninu do pohára. Pritiahne šťastie do vášho domova

Prečítať článok

06.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/alphaspirit.it).

Jeho koreň mal priniesť lásku a napokon prilákať do domu peniaze. Hoci je petržlen stálicou v mnohých slovenských domácnostiach, málokto si uvedomuje jeho magické vlastnosti. Moderní ezoterici tvrdia, že táto rastlina má stále obrovskú silu a že s jednoduchým rituálom môžete zbohatnúť.

Rituál na prilákanie bohatstva.
Foto: shutterstock/alphaspirit.it

V dávnych dobách sa petržlen používal ako afrodiziakum. Sám Július Caesar vraj pravidelne jedol jeho koreň, pretože podľa povier chránil mužov pred impotenciou. Rímski gladiátori jedli aj veľké množstvo petržlenu. Malo im to priniesť úspech v boji.

Dnes ľudia tiež veria v jeho magickú silu. Existuje rituál s použitím petržlenu, ktorý pomáha prilákať peniaze do domu.

Rituál na prilákanie bohatstva

Rituál na prilákanie bohatstva vyvinula Eyda Peña, peruánska jasnovidka a veštkyňa. Je to jednoduché cvičenie a budete potrebovať: petržlenovú vňať, pohár, vodu, cukor a škoricu. Zeleninu stačí vložiť do pohára s vodou a korením a následne umiestniť na viditeľné miesto. Nezáleží na tom, či ide o kuchyňu, obývačku alebo spálňu. Vyzdobte si svoj interiér touto nezvyčajnou kyticou na týždeň, aby ste prilákali bohatstvo do svojho domova.

Na zvýšenie účinku rituálu veštec navrhuje položiť mincu na tanier vedľa pohára. Potom naň položte žltú sviečku a počkajte, kým dohorí. Po siedmich dňoch musíte petržlen vyhodiť. Má absorbovať všetku zlú energiu. Mincu môžete mať v peňaženke ako talizman. Aj keď takéto rituály treba brať so štipkou soli, určite to však nezaškodí vyskúšať.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Arogantné a nepríjemné klebetnice. K ženám s týmito znameniami sa radšej nepribližujte. Buďte opatrné!

Nie len anjelské čísla. Aké znamenia vám dáva vesmír?

The post Namiesto vývaru dajte túto zeleninu do pohára. Pritiahne šťastie do vášho domova appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj