Skip to content
Menu
Menu

Narodili sa pod šťastnou hviezdou. Tri znamenia zverokruhu, na ktoré sa usmieva osud

Prečítať článok

13.5.2024 Redakcia vášeň v tebe (Foto: shutterstock/New Africa).

Astrológovia vymenovali tri znamenia zverokruhu, na ktoré sa šťastie usmieva viac ako na iné. V živote majú skutočné šťastie a čohokoľvek sa dotknú, to sa im podarí. Komu osud pripravil naozaj výnimočnú cestu?

Kto sa narodil sa pod šťastnou hviezdou?
Foto: shutterstock/New Africa

Šťastné znamenie zverokruhu – Býk

Býk je jedným z tých znamení zverokruhu, ktorým sa smola vyhýba. Neúspech v práci? U Býkov nie. A hoci sa na začiatku profesionálnej cesty často objavuje stres a otázka „zvládnem to?“, netrvá dlho, kým nájde odpoveď. Býk má veľké pozorovacie schopnosti a schopnosť prispôsobiť sa prevládajúcej situácii. Prijíma každú výzvu a dosahuje výsledky na najvyššej úrovni. Šťastie v láske? Áno! Býk miluje silno, miluje úprimne, miluje až do konca. Býci majú v sebe niečo zvláštne – sú sympatickí, rýchlo sa orientujú v spoločnosti. Majú silnú osobnosť a vždy dosiahnu svoje a to jemne, nie agresívne. Osud im praje a s tým sa nedá polemizovať. Aj keď sa vyskytne nejaký problém, bude len dočasný. Nakoniec sa všetko vyrieši v prospech Býkov. Problémy nevytvárajú Býci, ale ľudia okolo nich.

Kozorožec na zozname šťastných znamení zverokruhu

Kozorožec rovnako ako Býk, je starostlivý, konkrétny v činoch. Má jedinečnú schopnosť – počúva a je počúvaný. Niektorí hovoria, že dokáže pochopiť a podporiť ako nikto iný. Často sa stavia do pozície autority. Dokáže nahlas hovoriť o šťastí, pretože jeho život je väčšinou postavený na šťastných kartách. Samozrejme, sú dni, situácie, keď sa dostaví pocit smútku, bezmocnosti – ale Kozorožec to vždy berie ako lekciu a tak sa stáva silnejším a kráča sebavedomejšie svetom. Šťastím Kozorožcov sú úspešné vzťahy, práca – ktorá môže byť niekedy utrpením, ale prináša len úžitok. Poskytuje príležitosti na rast, nové priateľstvá, povýšenie a úsmev, keď príde bankový prevod. Kozorožec môže hovoriť o šťastí aj po stránke priateľov. Pretože takých priateľov, akých má, mu môžu závidieť aj ostatné znamenia zverokruhu.

V živote majú skutočné šťastie a čohokoľvek sa dotknú, to sa im podarí. Komu osud pripravil naozaj výnimočnú cestu?
Foto: shutterstock/Billion Photos

Najšťastnejšie znamenie zverokruhu – Lev

Lev sa teší výnimočnému šťastiu. Neexistujú pre neho nemožné veci. Ak chce, dosiahne v živote veľa a často pre to nemusí nič urobiť, pretože na vrchol ho vynesú okolnosti. Šťastie praje Levom prakticky v každej oblasti života. Ľudia z tohto znamenia majú veľkú šancu uplatniť sa v profesionálnej oblasti, ale je pravdepodobné, že sa im bude dariť aj v rodinnom a milostnom živote. Sila Leva, ako aj jeho životné úspechy spôsobujú, že je vo svojom okolí rešpektovaný. Lev obdarený výnimočným šťastím si však musí dávať pozor, aby neupadol do pýchy a namyslenosti. Rozvíjanie negatívnych vlastností oslabí aj ten najsilnejší pozitívny vplyv hviezd.

Redakcia vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Štyri znamenia zverokruhu čaká v máji obdobie plné hojnosti. Kto je na zozname?

Druhá polovica mája bude patriť im. Ktoré znamenia zverokruhu budú mať šťastie?

The post Narodili sa pod šťastnou hviezdou. Tri znamenia zverokruhu, na ktoré sa usmieva osud appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj