Skip to content
Menu
Menu

Nechty nemusia byť nudné. Vyberte si modernú klasiku. Na večierku urobíte rozruch

Prečítať článok

28.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/PhPumpa).

S príchodom jari a leta začína obdobie rôznych rodinných osláv a stretnutí, svadieb, ako aj obdobie prvého svätého prijímania. Zvyčajne sa po obrade v kostole rodina zhromaždí doma alebo v reštaurácii a oslávi prijatie sviatosti dieťaťom. Aké nechty treba urobiť na prijímanie, aby vyzerali elegantne a primerane tejto príležitosti? Tu sú tri návrhy.

Aké nechty treba urobiť, aby vyzerali elegantne a primerane tejto príležitosti?
Foto: shutterstock/PhPumpa

Prvé sväté prijímanie je dôležitou udalosťou v živote dieťaťa. Zároveň je to príležitosť na stretnutie s blízkymi. Oblečenie na sväté prijímanie by malo byť skromné a minimalistické, zodpovedajúce situácii. Oplatí sa tiež postarať sa o nechty. Dobre zvolená manikúra bude skvelým doplnkom a podčiarkne celý outfit. V tento deň si odpustite neónové laky a honosné ozdoby. Rozhodnite sa pre klasiku.

Nechty na rodinné stretnutia. Baby boomer

Väčšina ľudí si na prijímanie vyberá svetlé kreácie. Dominujú biele, béžové, púdrovo ružové, mätové, lila, svetlosivé. Aj keď nie ste rodič alebo krstná mama, mali by ste sa obliecť elegantne a upravene. Žiadne flitre, džínsy, každodenné tričká alebo trblietavé blúzky. Podobné pravidlo dodržiavajte aj pri manikúre.

Najlepšou možnosťou by bol baby boomer. Hodí sa ku všetkému, je decentný a vyzerá krásne na každom tvare nechta. Dá sa prirovnať k ombre, keďže necht je nalakovaný jasne ružovou farbou a špička je biela, rozmazaná, tieňovaná. Tento štýl nikdy nevyjde z módy a vždy pôsobí elektrizujúcim dojmom.

Jarné nechty. Farebné francúzske nechty sú ideálne

Nechty na sväté prijímanie by mali byť v tlmených odtieňoch, ale to neznamená, že im nemôžete pridať farebný nádych. Nehovoríme o nálepkách alebo ručne maľovaných vzoroch na celú platničku, ale o jemnom zdobení. Farebné francúzske nechty budú pôsobiť senzačne. Farbu tipov môžete prispôsobiť svojmu oblečeniu. Máte na sebe modrý oblek? Urobte si modré linky. Vybrali ste si cigaretové nohavice a svetlo mätovo zelenú košeľu? Zelený lak je pre vás. Takýto minimalistický akcent bude vyzerať pekne a elegantne.

Módne nechty 2024. Inšpirácie

Bodkované nechty sú jedným z najjednoduchších a najrýchlejších spôsobov, ako získať krásnu a minimalistickú manikúru. Bodkami môžete pokryť celú platničku alebo môžete na každý necht nalakovať jednu bodku, hneď vedľa kožičky. Všetko závisí od vašej kreatívnej vynaliezavosti.

Foto: shutterstock/Bykfa

Bodky na nechtoch vyzerajú najlepšie, keď sú urobené na svetlom podklade: mliečnom, béžovom alebo svetloružovom. Bodky môžu mať akúkoľvek farbu. Ich odtieň môžete zladiť s oblečením na prijímanie alebo sa môžete vyblázniť a nalakovať ich vo viacerých farbách. Toto zdobenie je pútavé a zároveň klasické a vkusné.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Končí sa éra predlžovania. „Talianska manikúra“ vytvára ilúziu dlhších nechtov. Ušetrite čas a peniaze

Bežné nude nechty sú minulosťou. Teraz vládnu capuccino milk nails. Kolegyne vám budú závidieť

The post Nechty nemusia byť nudné. Vyberte si modernú klasiku. Na večierku urobíte rozruch appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj