Skip to content
Menu
Menu

Nora Kabrheľová nezaháľa, dôkazom toho je aj jej Instagram

Prečítať článok

19.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: snímka obrazovky youtube.com/@vazbask).

Nora Kabrheľová je síce na zaslúženom dôchodku, ale svojho podnikavého ducha nikdy nestratila. Známa tvár z Pereša priznala, že mala všetko po čom mnohé ženy túžia.  Žila v luxuse vo svojej vile na Pereši, rada sa obklopovala drahými vecami, šperkami, topánkami, oblečením. Neskôr, ako sama tvrdí, prišla o všetko. Dnes však robí niečo celkom iné. Dôkazom toho sú jej sociálne siete.

Nora Kabrheľová nezaháľa.
Foto: snímka obrazovky youtube.com/@vazbask

Počas reality šou sa chválila luxusom

V reality šou Mojsejovci ukázal vtedajší párik Mojsejovcov svoj luxus a bohatstvo. Žili v prepychovej vile na Pereši a mali sa naozaj výborne. Chválili sa veľmi drahými doplnkami vo vile, ale tiež aj so značkovým drahým oblečením a inými vecami. Neskôr však všetko skončilo. Pre problémy s alkoholom u Braňa Mojseja sa s ním Nora rozviedla. Neskôr sa vydala za Versaceho a dodnes používa jeho priezvisko, Kabrheľová.

Nora Kabrheľová strávila veľa času aj vo väzení

Nora sa dostala do väzenia kvôli daňovým problémom. Bola vo väzení približne 13 mesiacov, kde sa jej značne nalomila psychika. Dostala sa z väzenia a momentálne žije spokojne naďalej životom dôchodkyne.

POZRITE TIEŽ AJ: Čo sa deje s vojvodkyňou Kate? „S Williamom si prechádzajú peklom.“ Bulvárny denník píše o vedľajších účinkoch chemoterapie

Začala s novým nápadom

O tom, že je Nora Kabrheľová podnikavá nikto nemá pochýb. Začala totiž háčkovať tašky! Sú veľmi pekné a môžeme povedať, že je naozaj šikovná. Na Instagrame rada zdieľa svoj život a momentálne ponúka aj hand made tašky.

Začala ich na Instagrame ukazovať svojím sledovateľom. Tašky ponúka v rôznych farbách. Cena jednej tašky je 55 eur aj s poštovným. Pravdepodobne sa Nora na dôchodku nudí a privyrába si týmto kreatívnym spôsobom.

„Už 45 rokov háčkujem. Rozmýšľala som, ako by som si prilepšila k dôchodku, lebo z toho sa nedá vyžiť, tak som si povedala, že budem robiť niečo, čo ma baví, a to je presne to háčkovanie kabeliek. Aspoň keď umriem, tak tu niečo po mne ostane, nielen tie hlúpe videá“

– prezradila Nora pre Nový Čas.

Norina fenka, ktorá sa volá na instagrame @norina_sarika má tiež 24 tisíc sledovateľov.
Foto: snímka obrazovky youtube.com/@TVJOJofficial

Instagram a Nora Kabrheľová

Nora našla v Instagrame veľkú záľubu, momentálne má viac ako 119 tisíc sledovateľov. Má však súkromný účet, takže hocikto ju sledovať nemôže, iba ten komu ona potvrdí žiadosť. Na Instagrame používa prezývku @nora_kabrhelova.  Jej fenka, ktorá sa volá na instagrame @norina_sarika má tiež 24 tisíc sledovateľov.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Dominika Cibulková si žije na vysokej nohe, má dokonca aj služobníctvo!

Má Andrej Babiš novú priateľku? Čo na to hovorí samotný politik?

The post Nora Kabrheľová nezaháľa, dôkazom toho je aj jej Instagram appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj