Skip to content
Menu
Menu

Nosíte hygienické vložky v lete? Musíte to vedieť. „Objavujú sa okolo nôh“

Prečítať článok

12.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: freepik/halayalex).

Každý si je vedomý dôležitosti starostlivosti o osobnú hygienu. V lete mnoho žien bojuje s problémom, ktorý je dôsledkom jedinej chyby. Našťastie existuje spôsob, ako to vyriešiť, o ktorý sa podelila odborníčka na hygienu.

Nosíte hygienické vložky v lete?
Foto: freepik/halayalex

Starostlivosť o osobnú hygienu je vždy dôležitá, ale v rôznych ročných obdobiach to môže znamenať rôzne veci a potreby. Najmä v teplých mesiacoch sa musíme vyrovnať s nadmerným potením spojeným s vyššími teplotami. Mary Futher, na sociálnych sieťach známa pod prezývkou Madame Sweat, na Instagrame varovala ženy pred možnou chybou, ktorú môžu urobiť pri menštruácii v teplejšom počasí.

Tvrdí, že ženy robia bežnú chybu. Ide o používanie hygienických vložiek v lete

Mary Futher je známa tým, že na sociálnych sieťach zdieľa tipy na čistenie a osobnú hygienu. Vo svojich videách sa so svojimi fanúšikmi opakovane delí o tipy z oblasti každodennej rutiny alebo kozmetických trikov. Vo svojom najnovšom klipe sa venovala téme nosenia hygienických vložiek a hygienických tampónov počas letných mesiacov.

Mnohé ženy ich používajú aj mimo menštruačného cyklu. Väčšinou z hygienických dôvodov. Žena upozorňuje, že ak ide o vlhkosť, začínajú sa problémy. – „Hygienické vložky sú vyrobené z drevených vlákien. A keď sa drevné vlákna a vlhkosť v horúcom, parnom lete spoja, vzniká niečo, čomu sa hovorí vyrážka. Odreniny sa objavujú v oblasti nôh“, vysvetľuje.

Podráždenie a odreniny v intímnej oblasti a na nohách. Odborníčka má odpoveď

Madam Sweat tvrdí, že na to existuje liek, ktorý sa oplatí použiť, aby sa v budúcnosti predišlo podobným ťažkostiam. Liekom na vyrážky a odreniny je telový púder. Fungovať bude aj ten, ktorý sa používa pre bábätká na zapareniny. – „Púder sa môže používať. Púder sa vysype a dá sa ľahko naniesť na nohy, prípadne sa na nápravu môže použiť tyčinka alebo krém na zapareniny. Stáva sa to najmä v letných mesiacoch a ľudia nikdy netušia, že na vine sú hygienické vložky. Ak ich chcete naďalej používať, uistite sa, že používate púder alebo krém na zapareniny“, naznačuje.

Sudocrem sa využíva na liečbu a prevenciu zaparenín.
Foto: súkromný archív

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Domáce lieky na intímne infekcie. Po akých prostriedkoch sa oplatí siahnuť, aby ste zmiernili pálenie pošvy?

Gynekológ varuje pred epiláciou oblasti bikín. „Chĺpky majú svoju funkciu“

The post Nosíte hygienické vložky v lete? Musíte to vedieť. „Objavujú sa okolo nôh“ appeared first on Vášeň v tebe.