Skip to content
Menu
Menu

Nov Mesiaca v júli veľa zmení. Toto znamenie zverokruhu čaká bohatstvo

Prečítať článok

5.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Subbotina Anna).

Júlové Novolunie sa rýchlo blíži. Bude to úplne kľúčové obdobie roka, pokiaľ ide o vzťahy a pocity. Jeho energia je veľmi silná a môže vám zamiešať život. Čo prinesie Novolunie v júli 2024? Pre jednotlivé znamenia zverokruhu je vytvorený špeciálny horoskop.

Počas júlového Novu sa zameriame na vzťahy s blízkymi.
Foto: shutterstock/Subbotina Anna

Nov Mesiaca v júli 2024 sa na oblohe objaví 5. júla a svoje maximum dosiahne 6. júla o 00:59 h. Bude v znamení Raka. Nastane teda 15 dní po letnom slnovrate, čím otvorí letný cyklus. Vplyv tohto javu sa prejavil oveľa skôr.

Počas tohto Novolunia budú najviac ovplyvnené najbližšie vzťahy. Môžu byť vystavené skúške v podobe náročných situácií a prekrývajúcich sa emócií. Je to obdobie, keď potrebujeme pochopiť, ako sa máme správať k druhým a ako sa ovládať.

Počas Novu sa dejú neočakávané veci. Zamerajte sa vtedy na svoje emócie, na to, ako sa cítite. Pre niektorých to bude šanca zlepšiť nielen svoje vzťahy, ale aj bankový účet.

Baran

Baranov čakajú obrovské zmeny. Zrazu uvidíte, že máte šancu vydať sa na novú cestu. Tá pre vás otvorí novú kapitolu. Možno je lepšie nechať niektoré veci v minulosti. Pri rozhodovaní, či využiť šancu zo života, sa riaďte svojou intuíciou, dovedie vás na dobré miesto.

Býk

Pre Býkov bude čas Novolunia časom zmierenia s minulosťou. Pozriete sa na svoje vzťahy z minulosti, všetko pochopíte a zmierite sa s tým, čo bolo. To vám prinesie vnútorný pokoj a inšpiráciu k hlbšiemu pohľadu. To bude mať veľký vplyv na budúcnosť vašich vzťahov s blízkymi.

Blíženci

Júlové Novolunie bude pre Blížencov priaznivé z hľadiska financií. Na váš účet príde značná suma peňazí, ktorá sa vám bude určite hodiť. Za získanú hotovosť sa oplatí urobiť premyslený nákup, ktorý nejakým spôsobom zmení váš život.

Rak

Tento jav bude mať vplyv na vzťah Raka. Budete mať pocit, že si s partnerom prestávate rozumieť. Budete potrebovať čas, aby ste sa zastavili a premysleli si, aké sú vaše potreby. Nič nerobte nasilu. Takto obaja nájdete spôsob, ako spolu vychádzať a váš vzťah sa výrazne posilní.

Počas Novu sa zamerajte na svoje emócie. Pre niektorých to bude šanca zlepšiť nielen svoje vzťahy, ale aj bankový účet.
Foto: shutterstock/Prostock-studio

Lev

Počas Novolunia bude Lev konfrontovaný s množstvom situácií, ktoré povedú k prelínaniu mnohých emócií. Nájsť spôsob, ako ich dostať von, bude nesmierne dôležité. Obráťte sa o pomoc na svojich blízkych. S ich podporou a láskou sa vám bude ľahšie so všetkým vyrovnávať.

Panna

V mysli sa vám vynoria udalosti a vzťahy z minulosti. Myšlienky sa budú upínať k tomu, čo bývalo. Na chvíľu sa odpútate od prítomnosti a nie je to nič trvalé. Stojí za to spomenúť si na dobré veci, ale zamerať sa aj na tie, ktoré sa nepodarili. To vám umožní ísť hlbšie do svojho vnútra a pochopiť niektoré mechanizmy, ktoré riadia váš život.

Váhy

Počas júlového Novolunia budú mať Váhy pocit, že musia niečo zmeniť. Viete, že to, čo sa práve deje, vás veľmi ovplyvňuje. Pokúsite sa nájsť novú rutinu, ktorá vám poskytne pocit bezpečia. Ak to potrebujete, začnite ľuďom, ktorí narúšajú váš rytmus, klásť väčšie hranice.

Škorpión

Istá situácia postaví Škorpióna pred veľmi dôležitú otázku týkajúcu sa lásky. Možno to vyústi do rovnako dôležitého vzťahového rozhodnutia. Nenechajte sa v tomto čase uniesť svojimi emóciami. Vyhnite sa nátlaku na ostatných alebo hľadaniu zmyslu v rozhovoroch.

Strelec

Môžete mať pocit, že vaše vzťahy s rodinou sa v posledných mesiacoch zhoršili. Príval povinností a každodenných záležitostí vás od seba vzdialil. Nájdite príležitosti na oživenie rodinného tepla a strávte spolu viac času.

Kozorožec

Počas Novu bude osoba v znamení Kozorožca potrebovať osobitnú podporu. Hoci ste sa doteraz nepovažovali za empatického človeka, teraz je tá správna chvíľa, aby ste to v sebe našli. Naučíte sa ukázať druhým, že ste tu pre nich, keď to potrebujú.

Vodnár

Vodnári by sa mali zamerať na to, čo naozaj chcú. Aj keď dostanete od osudu šancu zrealizovať niečo veľké, nerobte unáhlené rozhodnutia. Dobre si premyslite, čo sa chystáte urobiť a aké to bude mať následky.

Ryby

Novolunie by malo Ryby inšpirovať k zmene ich zlozvykov. Niektoré vaše správanie neustále ničí vaše vytýčené plány a ciele. Pozrite sa, čo môže sabotovať vaše sny. Uskutočnenie revolúcie bude teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Tieto znamenia zverokruhu sú kráľovnami flirtovania. Nikto im nedokáže odolať

Sú to najkoketnejšie znamenia zverokruhu. Niekedy koketujú, aj keď sú v trvalom vzťahu

The post Nov Mesiaca v júli veľa zmení. Toto znamenie zverokruhu čaká bohatstvo appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj