Skip to content
Menu
Menu

Nové informácie o zdravotnom stave Brucea Willisa. Všetko prezradila jeho dcéra

Prečítať článok

09.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/rumerwillis/).

Rumer Willis, ktorá je dcérou Brucea Willisa, nedávno poskytla rozhovory, v ktorých hovorila o zdraví svojho otca. Poskytla dôležité informácie.

Rumer Willis, ktorá je dcérou Brucea Willisa, nedávno poskytla rozhovory, v ktorých hovorila o zdraví svojho otca.
Foto: instagram.com/rumerwillis/

V roku 2023 sme sa dozvedeli, že Bruceovi Willisovi bola diagnostikovaná demencia nazývaná frontotemporálna demencia (FTD). Herec bojuje aj s afáziou. Willis sa stiahol z verejného života a pre chorobu nemôže pracovať.

Stará sa oň jeho manželka Emma Heming. Žena zostáva v kontakte s hercovými fanúšikmi a pravidelne ich informuje o zdravotnom stave svojho manžela. Teraz sa ozvala Rumer Willis, 35-ročná dcéra Brucea a jeho bývalej manželky Demi Moore.

Dcéra Brucea Willisa sa podelila o dôležité informácie o svojom otcovi. „Ide mu to veľmi dobre“

Rumer Willis nedávno poskytla rozhovor pre Fox News. Herečky sa pýtali, ako sa cíti jej otec. Prezradila, že je všetko v poriadku a poďakovala sa za ich starosť. V inom rozhovore Rumer hovorila aj o návšteve svojho otca. Poskytla pozitívnu správu.

„Má sa veľmi dobre (…) Dnes som bola za ním. Bolo také milé a milé vidieť ho s mojou dcérou a len tak prísť a dať mu lásku“

– povedala Rumer Willis pre Extra.

Herečka vidí istý účel aj v zdieľaní informácií o otcovej chorobe. Vďaka tomu videla, že Brucea Willisa miluje veľa ľudí. Herečka tiež dúfa, že informácie od jej rodiny sú niekomu nápomocné a môžu byť akousi útechou v ťažkých chvíľach.

Demi Moore podporuje Brucea Willisa. Má nejaký odraz

Willis, ktorý bojuje s demenciou, sa môže spoľahnúť na podporu svojej bývalej manželky Demi Moore. Podľa In Touch Weekly sledovanie chorého Brucea podnietilo herečku k zamysleniu. Moore je vraj vďačnáý za to, čo spolu prežili.

„Sledovanie jeho zápasu ukázalo Demi, ako byť bojovníkom. Je to také horkosladké, ale aj inšpirujúce. Veľmi Brucea obdivuje a pripravuje sa na ich emotívne rozlúčku“

– povedal človek blízky Demi Moore pre In Touch Weekly.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Britney Spears v novom príspevku spomína nervové zrútenie a priznáva: „Možno budem musieť podstúpiť operáciu“

Má 93 rokov a pózuje nahá. Je najstaršou a najkrajšou modelkou na svete. Stále chodí po móle

The post Nové informácie o zdravotnom stave Brucea Willisa. Všetko prezradila jeho dcéra appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj