Skip to content
Menu
Menu

Objednala si balíček domov, ale takýto koniec nečakala. Všetko si nahrala. „Nočná mora.“

Prečítať článok

21.6.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: tiktok.com/@paigewaalsh).

Nákup vecí online s priamym doručením domov nám teoreticky uľahčuje život. Sú však situácie, ktoré sú úplne nepredvídateľné. Presvedčila sa o tom jedna používateľka internetu, ktorá kvôli zásielke doslova uviazla doma. Kartónová škatuľa zablokovala dvere.

Nákup vecí online s priamym doručením domov nám teoreticky uľahčuje život. Sú však situácie, ktoré sú úplne nepredvídateľné.
Foto: tiktok.com/@paigewaalsh

Paige Walshová je Britka, ktorá sa prostredníctvom služby TikTok delí o svoj každodenný život s používateľmi internetu. Hoci nie je veľmi aktívna na internete a na tejto platforme zverejnila len niekoľko videí, jedno z nich si získalo obrovskú publicitu. Všetko vďaka poštárovi.

Kvôli poštárovi zostala doma. Na dvere zavesila lístok so žiadosťou o záchranu

Ukázalo sa, že poštár nechal balík pod ženinými dverami tak nešťastne, že kartónová škatuľa zablokovala kľučku. Tiktokerka sa nahrala, ako sa neúspešne pokúša otvoriť dvere. Snaha bola odsúdená na neúspech, pretože balík bránil odomknutiu kľučky. Hoci sa situácia môže na prvý pohľad zdať absurdná a smiešna, vďaka tomuto umiestneniu kartónovej škatule Paige uviazla v dome. Preto na okno nalepila lístok so žiadosťou, aby balík premiestnil niekto, kto si oznam všimne.

@paigewaalsh

I’ve got vinted parcels i need to post smh #sos #help

♬ original sound – Brian

Balík pod dverami ju uväznil vo vnútri. Zábery zverejnila na TikTok

Nakoniec sa všetko skončilo dobre a Paige sa podarilo dostať von na slobodu. Napriek zdaniu nemusela vôbec čakať, kým niekto kartónovú škatuľu premiestni. Ako vysvetlila v komentároch, jednoducho silno zatlačila do dverí a nakoniec odomkla zámok, ktorý bol znehybnený kľučkou. Video na TikToku si získalo obrovskú popularitu. Bolo videné viac ako 2,4 milióna krát a pod videom sa objavilo viac ako 1 000 komentárov od väčšinou pobavených používateľov internetu, hoci nechýbali ani hlasy, že to bola „nočná mora„. Znepokojení ľudia sa pýtali, či sa Paige nakoniec podarilo otvoriť dvere.

Pokojne by som si vykopal tunel pod zemou ako krtko

– zažartovali v odpovedi.

Mám pocit, že poštár mal s vami problém.

Bože môj. Raz som mal balík plný jemnej keramiky, ktorý zostal pod dverami, ktoré sa otvárali von. No, zvyšok si môžete domyslieť

– napísali fanúšikovia v komentároch.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Za svadobné šaty zaplatila tisíce. Keď otvorila balík, zostala zaskočená. „Ach, dievča, je mi to ľúto.“

Kreatívna kuriérka našla pre balík bezpečné miesto. „Odviedla skvelú prácu“

The post Objednala si balíček domov, ale takýto koniec nečakala. Všetko si nahrala. „Nočná mora.“ appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj