Skip to content
Menu
Menu

Oblečú si takúto spodnú bielizeň a vyrazia do mesta. „Potom sú prekvapené, že sa všetci pozerajú“

Prečítať článok

30.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Yushchuk Myroslava).

Správne zvolená spodná bielizeň môže úplne zmeniť náš vzhľad. V lete však mnohé ženy nevedomky urobia chybu, ktorá úplne zničí vzhľad ich stylingu a ovplyvní ich sebavedomie. O čom hovoríme? Prešľapu sa môžete ľahko vyhnúť.

Správne zvolená spodná bielizeň môže úplne zmeniť náš vzhľad.
Foto: shutterstock/Yushchuk Myroslava

Dobre padnúca dámska spodná bielizeň môže byť ako druhá koža. Prednosti siluety sú momentálne zvýraznené a pohodlie je zachované. Okrem veľkosti je tu ešte jeden aspekt, ktorý ženy často prehliadajú. Výsledkom je módny faux-pas, pri ktorom situáciu nezachránia ani tie najlepšie šaty alebo blúzka. Moja babička zakaždým v takejto situácii hovorievala, že „potom je žena prekvapená, že sa na ňu všetci pozerajú“.

Akú farbu spodnej bielizne si vybrať? Najčastejšie chyby, na ktoré ženy úplne zabúdajú

Správny výber spodnej bielizne z hľadiska veľkosti a farby ovplyvňuje to, ako vyzeráme v rôznych outfitoch. Stojí za to venovať pozornosť tomu, aby nohavičky alebo podprsenka, ktoré budeme nosiť, ladili s oblečením. Pri svetlých odevoch, ako sú napríklad nohavice, bude najväčším módnym faux-pas zvoliť si vzorované alebo farebné nohavičky. Spodná bielizeň nielenže vynikne, ale bude aj presvitať, najmä spod tenkého materiálu. Podobnú chybu môžete urobiť aj pri vrchnej časti šatníka, keď farebnú podprsenku zladíte so svetlou blúzkou. Oveľa lepšou voľbou by bolo zvoliť bielu alebo telovú spodnú bielizeň, ktorá vytvorí ucelený vzhľad.

Pri svetlých odevoch, ako sú napríklad nohavice, bude najväčším módnym faux-pas zvoliť si vzorované alebo farebné nohavičky
Foto: shutterstock/ruzanna

Čo môžete urobiť, aby vám nebolo vidieť nohavičky? Viditeľná spodná bielizeň už nebude problém

Väčšina žien sa aspoň raz v živote stretla s viditeľnými líniami nohavičiek. Veď nič nedokáže narušiť plynulosť bezchybného oblečenia viac ako nápadná spodná bielizeň. Príčinou sú príliš tesné nohavičky s hrubými švami. Kľúčom k vyriešeniu módneho problému je nosiť dobre padnúcu spodnú bielizeň, ktorá nie je ani príliš tesná, ani príliš voľná, a navyše je bez švov. Je navrhnutá tak, aby vyhladzovala línie a dala sa úspešne nosiť pod obtiahnuté nohavice, sukne, šaty a iné.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

50-tničky, potrebujete to vo svojom šatníku. Stratíte niekoľko rokov

Stačí 15 minút denne. Prvé výsledky sa dostavia po 2 týždňoch. Ovisnuté brucho zmizne

The post Oblečú si takúto spodnú bielizeň a vyrazia do mesta. „Potom sú prekvapené, že sa všetci pozerajú“ appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj