Skip to content
Menu
Menu

Oživila som si nechty za 2 eurá. Teraz sú menej krehké a rastú oveľa rýchlejšie

Prečítať článok

23.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Alena Ivochkina).

Ak vaše nechty potrebujú intenzívnu výživu, určite si pozrite tento rýchly trik. Je to jednoduché a mimoriadne účinné ošetrenie, ktoré si môžete urobiť doma. Stojí to veľmi málo a prináša veľkolepé výsledky. Funguje dokonca aj na nechty poškodené gélovou manikúrou.

Aký trik funguje na poškodené nechty?
Foto: shutterstock/Alena Ivochkina

Naše nechty sú každý deň vystavené rôznym typom poranení. Veľmi jemná nechtová platnička prichádza denne do kontaktu s čistiacimi prostriedkami, kozmetikou a tvrdými predmetmi, ktoré môžu poškodiť jej povrch. Našťastie existujú domáce prostriedky na regeneráciu a posilnenie nechtov.

Rýchle a účinné. Táto jediná zložka hĺbkovo vyživuje a regeneruje vaše nechty

Posilnenie a regenerácia nechtovej platničky nemusí byť drahá ani zložitá. Môžete vyskúšať domáce prostriedky a jedným z nich je želatínový kúpeľ. Je to rýchla a lacná alternatíva k výrobkom z drogérie alebo drahým ošetreniam. Želatína je zdrojom bielkovín a peptidov získaných čiastočnou hydrolýzou kolagénu. Kolagén je zase prirodzenou stavebnou zložkou mnohých štruktúr nášho tela, okrem iného aj nechtov.

Želatínový kúpeľ na poškodené nechty. Poškodenia sa zbavíte rýchlo a efektívne

Želatína je zdrojom bielkovín a peptidov získaných čiastočnou hydrolýzou kolagénu.
Foto: shutterstock/New Africa

Na prípravu želatínového kúpeľa potrebujete len dve polievkové lyžice želatíny, ktoré nasypete do pohára s horúcou vodou. Keď želatínová zmes vychladne, namočte si do nej nechty na 3 až 5 minút a potom ich opláchnite vlažnou vodou. Pre lepšiu účinnosť opakujte túto kúru každé 2-3 dni, kým nebudete spokojní s výsledkami.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Rýchly spôsob posilnenia nechtov. Len 1 euro a môžete sa zbaviť poškodení aj po gél laku

Boli by ste prekvapení, aký typ manikúry poškodí vaše nechty najmenej. Vôbec nie gél lak

The post Oživila som si nechty za 2 eurá. Teraz sú menej krehké a rastú oveľa rýchlejšie appeared first on Vášeň v tebe.