Skip to content
Menu
Menu

Perfektné účesy do horúceho počasia? Tieto 3 banálne a štýlové účesy vám v okamihu prinesú úľavu

Prečítať článok

4.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Diana Indiana).

Vysoké letné teploty sa už prejavili. Premýšľate, aké účesy nosiť toto leto, aby ste vyzerali nielen moderne, ale cítili sa aj pohodlne? Tu sú 3 účesy, ktoré vám budú vyhovovať!

Premýšľate, aké účesy nosiť toto leto, aby ste vyzerali nielen moderne, ale cítili sa aj pohodlne?
Foto: shutterstock/Diana Indiana

V lete, keď nás horúčavy môžu zaskočiť, môže byť správny účes záchranou pre našu pohodu. Ukazuje sa, že si môžeme vytvoriť krásne, štýlové účesy, ktoré nám prinesú úľavu počas najhorúcejších dní v roku. Zaberie to doslova pár minút. V tomto článku vám predstavím niekoľko takých, ktoré si okamžite získali srdcia žien všetkých vekových kategórií!

S týmito účesmi ma teplo nedesí! Sú rýchle a vyzerajú úžasne.

Prvým účesom je neporiadny drdol, čo sú jednoducho vlasy zopnuté do drdolu. Charakteristické pre tento účes sú mierne stiahnuté pramene. Vďaka nim vyzerá trochu rozcuchane, ale o to ide!

Tento jednoduchý štýl nielenže prináša úľavu nášmu krku a chrbtu. Takto si budú môcť trochu oddýchnuť od našich vlasov. Zároveň nám v okamihu dodá moderný a trendy vzhľad.

A nezabúdajte ani na klasický, mierne ulízaný chvost. Okamžite dodá každému účesu nádych elegancie. Tento štýl je ideálny na mnoho rôznych príležitostí. Ak ste si mysleli, že chvost vyzerá dobre len s ležérnym oblečením, je načase skoncovať s týmto mylným názorom.

Vytvorenie každého z týchto účesov vám zaberie doslova pár minút. Výsledok bude úchvatný! Nielenže dosiahnete módny a štýlový vzhľad, ale v okamihu sa vám uľaví aj počas najhorúcejších letných dní.

Chystáte sa ku kaderníkovi a neviete, aký účes si vybrať na toto leto? Tento účes je HIT!

Ak sa čoskoro chystáte ku kaderníkovi a stále ste sa nerozhodli, aký účes si vybrať, vedzte, že krátky bob je hitom leta 2024. Tento štýl je nielen neuveriteľne trendy, ale aj pohodlný. Raz a navždy sa budete môcť zbaviť zamotaných vlasov, ktorých rozpletenie môže byť počas horúcich dní problémom.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

3 najlepšie krátke účesy pre ženy bez stylingu. Vlasy budú ako po úprave kaderníkom počas 24 hodín

Najmodernejšie účesy na svadbu. Pohodlné a romantické účesy pre akúkoľvek dĺžku vlasov

The post Perfektné účesy do horúceho počasia? Tieto 3 banálne a štýlové účesy vám v okamihu prinesú úľavu appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj