Skip to content
Menu
Menu

Petra Vajdová sa konečne vrátila zo psychiatrie a takto to s ňou vyzerá!

Prečítať článok

11.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/@neskorovecer).

Uznávaná a oslnivá herečka, ktorá vie zahrať každú rolu, to nemá v živote ustlané na ružiach. Vo februári bola znova hospitalizovaná na psychiatrii. Odvtedy o nej nebolo vôbec nič počuť až dodnes.

Petra Vajdová sa konečne ukázala na verejnosti.
Foto: youtube.com/@neskorovecer

Čo sa to s Petrou stalo?

Petra Vajdová má podlomené psychické zdravie už dlhé roky. Začalo to s popíjaním alkoholu, ktoré vyústilo do jazdy autom v podnapitom stave. Odvtedy jej život išiel dole vodou. Bola hospitalizovaná na protialkoholickom liečení v Čechách, kde sa liečila od závislosti na alkohole.

Tam spoznala aj svoju lásku, kamionistu Martina, s ktorým sa neskôr tajne zosobášila. Liečenie ani jeden z nich úplne neukončil. Mala s ním syna Martinka, neskôr sa pre manželské problémy rozviedla. Odvtedy však žije s maličkým synčekom sama, muža vo svojom živote nemá. Jej život je veľmi turbulentný a pripomína horskú dráhu.

Petra Vajdová sa konečne ukázala na verejnosti

Petra Vajdová bola od februára hospitalizovaná na psychosomatickom oddelení následne o nej nebolo vôbec nič počuť. Stiahla sa úplne z verejnosti aj zo sociálnych sietí. Susedia ju tiež dlhé mesiace nevideli.

V posledných dňoch sa ukázala v hlavnom meste so svojím maličkým synčekom Martinkom, ako informovala Pluska. Vyzerala veľmi dobre v dlhých letných šatách. Nikto však nevie, ako sa cíti vo vnútri. Petra s médiami nekomunikuje, na sociálnych sieťach nie je aktívna.

Zľahla sa po nej úplne zem a uzavrela sa do seba. Nikto ju nevidel, nikto o nej dlho nepočul. Jej blízki nikdy neprehovorili o jej stave. Pacienti majú na psychiatrických oddeleniach prísny režim, ktorý musia dodržiavať. Uvidíme, kedy sa Petra znova vráti do práce a do svojich pôvodných rol, v ktorých hrala pred hospitalizáciou.

POZRITE TIEŽ AJ: Veľký návrat! Marianna Ďurianová sa vracia do Markízy?!

Petra Vajdová hrala psychiatričku a sama má problémy

Petra paradoxne hrala psychiatričku v seriáli Nemocnica. Možno sa aj preto opätovne podrobila liečbe. Petra si je vedomá, že svoju psychiku nemá v poriadku, tak sa rozhodla pre rázny krok. Uplynulé mesiace sa liečila na psychosomatickom oddelení nemocnice Phillipa Pinela v Pezinku, ako uviedol zdroj pre Nový čas vo februári. Je chvályhodné, že si človek priznáva a naplno uvedomuje svoje psychické problémy a je ochotný sa liečiť.

Petra si svoje problémy priznáva a je ochotná sa podrobiť riadnej liečbe. Nie je hanba liečiť sa a priznať si problémy. Psychické choroby  sú dnes vážnou záležitosťou, ktorou dnes trpí čoraz viac ľudí. Táto diagnóza sa nevyhýba ani celebritám a známym ľuďom. Psychickými problémami trpí už dlhé roky napríklad aj jej kolegyňa Elena Podzámska, Janko Kroner a iní.

Snáď hospitalizácia Petre pomohla a znova sa vráti do starých koľají, držíme jej palce, aby už bola vyliečená a zdravá po celý zvyšok života.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Prečo Jadranka nikdy nemala deti a kto je záhadný Enzo?

Eva Máziková je veľká cestovateľka, dokonca vlastní vinicu v Rakúsku

The post Petra Vajdová sa konečne vrátila zo psychiatrie a takto to s ňou vyzerá! appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj