Skip to content
Menu
Menu

Po celom tele má tetovania. Stálo ho to viac ako 140 000 EUR. Takto vyzeral pred zákrokmi

Prečítať článok

26.6.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/ephemeral__remy).

Takmer celé telo má pokryté tetovaniami, od ktorých je ťažké odvrátiť zrak. Má ich dokonca aj v ušiach, na hlave a na niektorých častiach tváre. Celkovo stáli takmer 140 000 Eur. Nedávno zverejnil fotografiu spred rokov, na ktorej je vidieť, že ako začal svoje dobrodružstvo s maľbami. Ako veľmi sa zmenil?

Takmer celé telo má pokryté tetovaniami, od ktorých je ťažké odvrátiť zrak. Má ich dokonca aj v ušiach, na hlave a na niektorých častiach tváre.
Foto: instagram.com/ephemeral__remy

Pre mnohých ľudí nie je tetovanie len ozdobou, ale aj spôsobom, ako sa vyjadriť. Vďaka moderným technikám nie sú obmedzené vzory, veľkosti ani farby, takže často vyzerajú ako malé umelecké diela. Jeden muž z Kanady si atrament zamiloval natoľko, že dnes zdobí takmer celé jeho telo. Ako vyzeral predtým?

Tetovanie má takmer na celom tele. Minul na ne najmenej 140 000 €

Remy je nadšenec tetovania žijúci v Kanade. Maľby má takmer na každom kúsku svojho tela vrátane niektorých na tvári. Niektoré z nich retušoval alebo prefarboval, a to až tridsaťkrát. Dlho pracoval na tom, aby si celé telo potetoval tak, aby mu nezostal ani milimeter čistej kože. V dôsledku toho niektoré staré kresby jednoducho „premaľoval“ čiernou farbou. Teraz ich postupne zakrýva novými maľbami, čo má trochu nezvyčajný efekt. Týmto spôsobom chce ukázať, že všetko sa dá zmeniť. Len do roku 2022 na svoju vášeň vynaložil 200 000 kanadských dolárov, teda takmer 140 000 € . Potom už prestal počítať.

Ukázal, ako vyzeral pred 17 rokmi. „Si inšpiráciou“.

Muž sa o svoju cestu za tetovaním rád podelil na Instagrame, kde ho sleduje viac ako 80 000 ľudí. Ukazuje fotografie pred a po tetovaní. Nedávno zverejnil aj fotografiu z roku 2007, teda z obdobia, keď s atramentom ešte len začínal. Porovnal ju so súčasnou fotografiou. Hoci má na oboch oblečené nohavice aj tričko, rozdiely sú viditeľné voľným okom.

Byť človekom, ktorým som chcel byť, keď som vyrástol, a na to som hrdý.

– napísal pod príspevok a dodal, že jeho najväčšou cťou je, že inšpiruje ostatných. Ako sám priznal, keď začal tetovať, len málo ľudí verejne hovorilo o podobných úpravách tela a informácie o nich boli prinajmenšom riedke.

Veľké tetovania

Aký si úžasný, človeče. Si inšpiráciou pre masy. Pokračuj v dobrej práci

Rešpekt

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Dala si tetovanie a o chvíľu to už nevydržala. „Chce sa mi plakať. Toto je ten najhnusnejší banán na svete.“

Ľudia prídu a hovoria: „Pekné tetovanie.“ Je to vlastne obrovské materské znamienko

The post Po celom tele má tetovania. Stálo ho to viac ako 140 000 EUR. Takto vyzeral pred zákrokmi appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj