Skip to content
Menu
Menu

Po nákupe vozík neodkladá. Dôvod prezradila. „Najlepší test toho, aký si človek“

Prečítať článok

08.06.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Adis tiktok.com/@drlesliedobson).

Psychologička priznala, že po nákupe už nikdy nevracia nákupný vozík. Namiesto toho ho necháva všade, kde sa jej to hodí. Všetko z jedného dôvodu. Jej argumenty sa nepáčili používateľom internetu.

Nevracia nákupný vozík na svoje miesto. Uviedla dôvod.
Foto: shutterstock/Adis tiktok.com/@drlesliedobson

Keď ideme na väčšiu nákupnú horúčku, takmer vždy si so sebou berieme vozík , do ktorého sa zmestí všetko, čo máme na zozname. Po dokončení prehliadania uličiek ho väčšina ľudí vráti na pôvodné miesto. Väčšina, ale nie všetci. Jedna psychologička priznala, že to nerobí. Prečo?

Psychologička prezradila, že nákupný vozík už nikdy nevracia na svoje miesto. „Môžete ma súdiť“

Na Slovensku je vec vrátenia vozíka natoľko „zjednodušená“, že nás k tomu akosi „donúti“ predtým doň vložená minca, ktorá ho odomkne. Medzitým v niektorých krajinách to tak nie je, čo často vedie k tomu, že zákazníci nechávajú svoje vozíky všade. Je medzi nimi aj psychologička, ktorá svojim priznaním prekvapila, ba dokonca pobúrila užívateľov internetu. „Môžete ma súdiť, koľko chcete,“ povedala vo videu, ktoré zverejnila na TikTok. Video si pozrelo viac ako 11,6 milióna ľudí.

@drlesliedobson #groceryshopping #shoppingcart #traderjoes #protectourchildren #protectourkids #educational #groceries #singlemom #drleslie ♬ original sound – Dr. Leslie

Nevracia nákupný vozík na svoje miesto. Uviedla pádny dôvod

Žena prezradila, že vozík neodložila z dôležitého dôvodu. A to všetko kvôli tomu, že je matkou dvoch detí, s ktorými často chodí nakupovať a nechce, aby sa dostali do nebezpečnej situácie.

„Nenaložím nákup do auta, naložím deti do vozidla a potom ich nechám v aute, aby som vrátil vozík“

– vysvetlila.

Napokon sa vulgárne odvolala na ľudí, ktorí by sa kvôli tomu na ňu úkosom pozerali. Jej nahrávka vyvolala lavínu komentárov, v ktorých sa mnohí používatelia internetu odvolávali na „teóriu nákupného vozíka“. Naznačuje, že morálny charakter človeka môžeme určiť podľa toho, či po nákupe vráti nákupný vozík na určené miesto, alebo ho nechá tam, kde sa mu to hodí.

Používatelia internetu jej prístup kritizovali. „Som slobodná, zdravotne postihnutá matka“

Mnoho ľudí psychologičke vyčítalo jej prístup a vulgárne zakončenie nahrávky. Používatelia internetu upozorňovali, že deti nemusia hneď ísť do vozidla, ale radšej sa k nim priblížiť a nechať vozík na určenom mieste.

„Dobre, takže zábavný trik. Pamätáš si, keď si dával dieťa do vozíka? Keď vozík vrátiš, urob to isté, ale naopak. Je to zábavné, pretože mať dieťa je zodpovednosť.“

„Naložím potraviny do auta, deti ostanú vo vozíku, vrátim vozík a potom ideme pešo alebo ich vezmem späť do auta, nasadnem a odveziem.“

„Som slobodná zdravotne postihnutá mamička. Mám ceduľku, a preto parkujem na miestach pre invalidov. Spolieham sa na invalidný vozík, ktorý mi pomáha chodiť, a stále ho dám na jeho miesto a doplazím sa späť do auta.“

„Vždy budem tvrdiť, že nákupný vozík je najlepším testom toho, aký ste človek“

– môžeme sa dočítať v komentároch.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Má 102 rokov a stále pracuje. Žena odhalila svoju cestu k dlhovekosti

Psychotest: Vyberte si rastlinu a zistite svoje životné ciele

The post Po nákupe vozík neodkladá. Dôvod prezradila. „Najlepší test toho, aký si človek“ appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj