Skip to content
Menu
Menu

Požiadajte kaderníčku o messy hair look. Neexistujú tu žiadne pravidlá. Keď uvidíte ten efekt, spadnete zo stoličky

Prečítať článok

20.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Alina Troeva).

Módne dámske účesy sa nemusia držať prísnych pravidiel. Teraz je čas na messy hair, umelecký neporiadok na hlave. Ľahko sa vytvára, dodáva osobitý nádych a nevyžaduje si špeciálny strih.

Messy hair – umelecký neporiadok na hlave. Ľahko sa vytvára, dodáva osobitý nádych a nevyžaduje si špeciálny strih.
Foto: shutterstock/Alina Troeva

Neskrotné, rozstrapatené účesy vždy pôsobia tak neodolateľne pôvabne a ľahko, že ich pôvab jednoducho nemôžete poprieť. Na rozstrapatených účesoch je niečo neuveriteľne zmyselné, či už ide o účes dohora alebo voľné kučery. Rozstrapatené vlasy vyzerajú skvele na akejkoľvek dĺžke alebo type vlasov. Od krátkych, stredne dlhých a dlhých až po rovné, kučeravé a vlnité.

Módny účes messy hair. Rozstrapatené vlasy sú hitom pre rok 2024

Spomedzi mnohých účesov by ešte pred niekoľkými rokmi málokto tušil, že najnepoddajnejší účes sa pravdepodobne stane najhorúcejším vzhľadom pre rok 2024. Messy hair v sebe spájajú mierne rebelský vzhľad s originálnym a sexy vzhľadom „priamo z postele“.

Účesy v tomto štýle umožňujú trochu umenia a plánovaného neporiadku, na rozdiel od dokonale upravených prameňov. Mierne rozstrapatené pramene vlasov vytvárajú imidž s vkusom a vďaka nim vyzeráte o niekoľko rokov mladšie.

Ako si urobiť messy hair? Stačí pár minút a budete sa tešiť z najmódnejšieho účesu leta

Rozstrapatený účes si zamiluje každá žena, pretože je taký univerzálny. Je ideálny na každodenné nosenie, ale aj na veľké vychádzky a predstavuje jemný spôsob, ako rozbiť formálny vzhľad. Páči sa zrelým aj mladším ženám.

Umyte si vlasy a jemne ich vyžmýkajte uterákom.

Ak máte kučeravé vlasy, môžete po vysušení vlasov uterákom použiť gél v spreji, aby ste udržali kučery. Ak máte rovné a jemné vlasy, môžete použiť veľké množstvo objemovej peny.

Vlasy vysušte fénom s difuzérom. Počas sušenia sa nedotýkajte prameňov, pretože to spôsobí ich väčšie krepatenie.

Pomocou gumičky alebo sponky nadvihnite hornú časť vlasov od línie, aby ste ich upevnili a neprekážali vám. Ak sú pramene krátke, tento krok môžete vynechať.

Použite prípravok na ochranu pred teplom.

Spodnú časť vlasov obtočte okolo širokej kulmy. Začnite natáčať vlasy zvisle smerom od tváre. Potom kulmu otočte tak, aby bola vo vodorovnej polohe, a obtočte okolo nej vlasy.

Tento postup zopakujte na strednej a hornej časti vlasov.

Vytiahnite časť vlasov z malého chvosta na vrchu hlavy.

Účes dokončite nastriekaním laku na vlasy.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Módne účesy s ofinou pre 70-tničky. Jednoduché, pohodlné a až o 10 rokov mladšie. Ktorý si vyberiete vy?

Tento účes si podmaní leto. Zvládnete ho za 10 sekúnd! Perfektný na svadby a sväté prijímanie

The post Požiadajte kaderníčku o messy hair look. Neexistujú tu žiadne pravidlá. Keď uvidíte ten efekt, spadnete zo stoličky appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj