Skip to content
Menu
Menu

Pre tieto znamenia zverokruhu je to najlepší mesiac na uzavretie manželstva

Prečítať článok

25.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Pandora Pictures).

Ktorý mesiac je najlepší na svadbu? Pozrite sa, ako to funguje so znameniami zverokruhu a urobte rozhodnutie, ktoré je pre vás najlepšie.

Ktorý mesiac je najlepší na svadbu?
Foto: shutterstock/Pandora Pictures

Pri plánovaní svadby a hostiny sa zvyčajne berie do úvahy mnoho faktorov, napríklad počasie, miesto konania a atmosféra. Veľký význam má aj výber správneho mesiaca na oslavu, pretože práve ten nám môže poskytnúť veľa šťastia. Ukazuje sa, že pre niektoré znamenia zverokruhu môžu byť niektoré mesiace šťastnejšie ako iné. Nezabudnite však k nasledujúcim opisom pristupovať s rezervou a odstupom.

Najlepší mesiac na uzavretie manželstva podľa znamení zverokruhu – Býk, Škorpión, Vodnár

Pre ľudí v znamení Býka, Škorpióna a Vodnára je jedným z najlepších mesiacov na uzavretie manželstva júl. Letný čas je vhodný na to, aby ste sa oddali dobrodružstvu a využili teplé dni, ktoré majú čo ponúknuť. V mnohých prípadoch sa nebudete musieť obávať nepriaznivého počasia a navyše sa vaša svadba bude môcť konať vonku, čo v posledných rokoch oceňuje čoraz viac ľudí. Vaša svadobná noc v júli bude tiež nezabudnuteľná. Možno výlet k moru?

Najlepší mesiac na uzavretie manželstva podľa znamení zverokruhu – Baran, Blíženci, Ryby

Tí, ktorí sa narodili v znamení Barana, Blížencov a Rýb, sa môžu zosobášiť v ….. januári, hneď po Vianociach. Hoci sa to mnohým ľuďom zdá ako zlý nápad kvôli chladnému počasiu, budete mať veľký priestor pri výbere toho, čo si obliecť cez svadobné šaty. Čo tak kožuch z umelej kožušiny? Budete v ňom vyzerať fenomenálne. Okrem toho január je akýmsi začiatkom a oslava lásky hneď po novom roku môže mladému páru priniesť veľa šťastia.

Veľký význam pri uzavretí manželstva má aj výber správneho mesiaca na oslavu, pretože práve ten nám môže poskytnúť veľa šťastia.
Foto: shutterstock/PeopleImages.com – Yuri A

Najlepší mesiac na uzavretie manželstva podľa znamení zverokruhu – Kozorožec, Panna, Rak

Máj môže byť skvelým mesiacom na svadbu a hostinu pre Kozorožcov, Panny a Rakov. To všetko vďaka tomu, že je to mesiac, keď sa príroda prebúdza k životu a začína ohromovať svojou krásou. Možno to vnímať aj ako začiatok nového a v kombinácii s vašou vysnívanou oslavou to bude naozaj krásne. Môžete sa rozhodnúť pre svadbu v rozkvitnutej záhrade alebo na lúke, vďaka čomu sa budete cítiť zjednotení s prírodou.

Najlepší mesiac na uzavretie manželstva podľa znamení zverokruhu – Lev, Váhy, Strelec

Apríl je vhodný čas na svadbu pre Leva, Váhy a Strelca. Mesiac je charakteristický pomalým prechodom zo zimy do jari a napríklad pre Váhy ideálne vedie k pocitu harmónie, rovnováhy a krásy. V apríli je počasie o niečo miernejšie, čo vám poskytne dokonalé romantické prostredie pre vašu svadbu.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Zvoľte si účes podľa vášho znamenia zverokruhu!

Znamenia zverokruhu, ktoré v sekunde roztočia bitku. „Kráľovné drámy“ neznášajú nudu

The post Pre tieto znamenia zverokruhu je to najlepší mesiac na uzavretie manželstva appeared first on Vášeň v tebe.