Skip to content
Menu
Menu

Prinášajú prosperitu a šťastie. Každé znamenie zverokruhu by ho malo nosiť so sebou

Prečítať článok

5.6.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Zolotarevs).

Šťastie možno čaká hneď za rohom,  no niekedy stojí za to mu trochu pomôcť. Každé znamenie zverokruhu má priradený talizman, ktorý podporuje jeho energiu a všetky jeho aktivity. Zistite, čo vám prinesie prosperitu, radosť a priazeň vesmíru. Ku šťastiu vám možno chýba len kúsok.

Každé znamenie zverokruhu má priradený talizman, ktorý podporuje jeho energiu a všetky jeho aktivity.
Foto: shutterstock/Zolotarevs

Baran – štvorlístok

Zverokruh Baran bude mať šťastie so štvorlístkom. Jeho vlastníctvo mu prinesie prosperitu a lásku. Jeho vzťahy budú prekvitať a peniaze sa budú množiť. Ďatelina mu tiež pomôže udržať si vieru a nádej vo vlastné schopnosti. Čo ho potom urobí neporaziteľným. Okrem toho podľa írskych legiend dokáže štvorlístok odohnať zlých duchov. Ochráni toto znamenie zverokruhu pred zlom, ktoré ho obklopuje. Baran by mal tento amulet nosiť vždy pri sebe. Môže ho nosiť v podobe prívesku na kľúče, sušeného štvorlístka alebo figúrky.

Býk – kominársky gombík

Kominársky gombík sa v mnohých kultúrach považuje za symbol šťastia. Bude tiež priaznivo pôsobiť na zverokruh Býka. Pomôže mu očistiť sa od negatívnych emócií a majetníckeho postoja. Veľký význam má v profesionálnom kontexte, pretože podporí jeho rozhodnutia v práci a ochráni ho pred nešťastím spojeným s náročnou profesiou. Kominársky gombík je symbolom prosperity a šťastia. Býk môže takýto gombík nosiť napríklad v peňaženke. Do práce bez toho nechoďte.

Blíženci – slon

Slon môže byť tiež silným talizmanom pre šťastie. Bude dobre fungovať pre zverokruh Blížencov. Hlava slona v niektorých kultúrach symbolizuje múdrosť. Pomôže Blížencovi stáť pevne na zemi, pretože sa občas rád kolíše. Bude mu oporou pri jeho každodenných činnostiach. Ak bude nosiť slona napríklad vedľa kľúčov, bude silnejší, vytrvalejší a múdrejší. Toto znamenie zverokruhu by si malo umiestniť sošku slona aj doma alebo v kancelárii, prinesie mu pozitívnu energiu a radosť.

Rak – červená farba

Rak by sa mal rozhodne obklopiť červenou farbou a mal by ju mať vždy pri sebe. Dobre tu poslúži napríklad červená peňaženka alebo vreckovka. Zaujímavou voľbou môže byť aj šperk s rubínom. Tento amulet mu prinesie úspech a bohatstvo. Posilní tiež jeho vášeň a energiu. Je to talizman lásky a romantiky. Rak nosiaci túto farbu sa bude tešiť šťastiu a prosperite.

Lev – oko proroka

Lev, ktorý je rád stredobodom pozornosti, by sa mal zásobiť okom proroka. Pomôže mu odvrátiť zlé pohľady a ochráni ho pred negatívnymi silami. Je to talizman, ktorý odpudzuje všetky druhy zla, čo znamená, že vďaka nemu bude Lev vždy šťastný. Okrem toho mu pomôže ľahšie pochopiť určité záležitosti, napr. profesionálne alebo citové. Prinesie mu múdrosť a umožní mu vyčistiť si myseľ vo chvíľach slabosti. Lev ho môže nosiť pri sebe napr. vo forme šperku alebo prívesku na kľúče.

Panna – jaspis

Panna by mala pri sebe vždy nosiť jaspis, ktorý jej poskytne ochranu a bezpečie. Pomôže jej odohnať negatívne sily a škodlivé vplyvy. Okrem toho jej poskytne stabilitu a rovnováhu v ťažkých chvíľach. Panna s jaspisom sa bude vyznačovať vytrvalosťou a rozhodnosťou. Nič ju nebude môcť zastaviť v dosiahnutí jej cieľa. Okrem toho má tento kameň liečivé a očistné vlastnosti, takže sa vďaka nemu bude Panna cítiť lepšie a plná energie. Jaspis môže nosiť napríklad vo forme šperkov.

Číslo 7 sa v mnohých kultúrach na celom svete považuje za symbol šťastia.
Foto: shutterstock/FotoHelin

Váhy – číslo 7

Číslo 7 sa v mnohých kultúrach na celom svete považuje za symbol šťastia. Bude dobre fungovať pre zverokruh Váhy, ktorým pomôže udržať rovnováhu a kontrolovať citovú nestálosť. Číslo 7 bude pôsobiť aj ako amulet, ktorý ju ochráni pred zlom. Váhy, ktoré pri sebe nosia tento symbol, sa budú tešiť z harmónie a dokonalosti vo svojom konaní. Okrem toho podporí jej zdravie a zníži stres. Váhy si môžu toto číslo napísať na kúsok papiera a vložiť si ho do peňaženky alebo do vrecka svojich obľúbených nohavíc.

Škorpión – modrá farba

Zverokruh Škorpión by sa mal obklopiť modrou farbou, ktorá symbolizuje pokoj a harmóniu. Umožní mu udržať si jasnú myseľ vo chvíľach pochybností a ovládať svoje nálady. Táto farba bude ďalej podporovať jeho okolie. Bude k sebe priťahovať verných a dôveryhodných ľudí. Pomôže mu tiež vyjadriť svoje emócie, s ktorými má niekedy problémy. Škorpión by mal dbať na to, aby každý deň nosil modrú farbu, možno kúsok oblečenia, prívesok na kľúče alebo peňaženku. Vďaka tomu bude jeho život oveľa šťastnejší.

Strelec – podkova

Zverokruh Strelca bude mať šťastie s podkovou, ktorá zvyčajne symbolizuje víťazstvo. Bude podporovať jeho konanie v živote a v práci. S týmto amuletom mu bude porážka cudzia. Podkova ochráni Strelcov pred zlými úmyslami ich protivníkov. Zároveň mu prinesie šťastie a múdrosť. Strelci si musia tento talizman zapamätať najmä pri cestovaní, udrží ich v bezpečí a šťastí.

Zverokruh Strelca bude mať šťastie s podkovou, ktorá zvyčajne symbolizuje víťazstvo.
Foto: shutterstock/Pixel-Shot

Kozorožec – cent

Zverokruh Kozorožec by mal pri sebe vždy nosiť cent. Prečo? Pretože je to symbol bohatstva a šťastia. Tým, ktorí ho nosia, prináša aj veľa šťastia. Kozorožec zvyčajne veľmi túži po profesionálnom úspechu a tento talizman ho v tom podporí. Umožní mu pritiahnuť obrovské bohatstvo. V jeho živote nebude núdza o hojnosť a pozitívne udalosti. Stačí, ak si do peňaženky vloží talizman, ktorý nikdy neutratí.

Vodnár – amazonit

Amazonit bude dobre fungovať pre Vodnára. Je silným symbolom šťastia a prosperity. Vodnárovi tiež prinesie pokoj a rovnováhu. Pozitívne ovplyvní jeho náladu. Amazonit má relaxačné vlastnosti, čo znamená, že zmierňuje emocionálne napätie a znižuje stres. To je v živote zaneprázdnených Vodnárov mimoriadne dôležité; urobí ich oveľa šťastnejšími. Okrem toho bude osoba nosiaca tento kameň empatickejšia a jej komunikačné schopnosti budú lepšie. Tento amulet podporuje medziľudské vzťahy. Zaujímavé je, že pomáha aj posilňovať intuíciu, takže rozhodnutia zverokruhu Vodnár budú presné. Amazonit môže nosiť napríklad vo forme šperku.

Ryby – šupiny

Nesporným a najúčinnejším talizmanom pre šťastie pre zverokruh Ryby sú šupiny, ktoré môžu byť napríklad z kapra. Tomuto znameniu zverokruhu prinesie hojnosť a prosperitu. Pomôžu Rybám udržať si životnú stabilitu, po ktorej túžia. Šupina bude navyše priťahovať pozitívnu energiu a chrániť toto znamenie pred zlými rozhodnutiami. Taktiež bude mať pozitívny vplyv na zdravie a vývoj Rýb. Môže ju nosiť napríklad v peňaženke. Bez nej neopúšťajte domov.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Toto znamenie zverokruhu nemusí hrať v lotérii. V júni bude priťahovať peniaze a šťastie ako magnet

Farba očí, ktorá naznačuje mimoriadny talent. Patríte k takýmto ľuďom?

The post Prinášajú prosperitu a šťastie. Každé znamenie zverokruhu by ho malo nosiť so sebou appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj