Skip to content
Menu
Menu

Princ Harry REAGUJE na zmätok okolo ceny, ktorú má dostať. „Je šokovaný slovami matky zosnulého vojaka“

Prečítať článok

08.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: snímka obrazovky youtube.com/@royalchannel).

Princ Harry má byť ocenený prestížnou spomienkou na vojaka americkej armády Pata Tillmana. Problém je v tom, že veľa ľudí, vrátane matky zosnulého, nerozumie tomu, prečo by toto vyznamenanie mal dostať bývalý kráľovský rod. Zahraničné médiá prezradili, ako sa k tomu všetkému postavil manžel Meghan Markle.

Princ Harry má dostať prestížne ocenenie.
Foto: snímka obrazovky youtube.com/@royalchannel

Princ Harry bol vždy kontroverznejší ako jeho starší brat princ William. Najväčšou senzáciou v jeho kariére bol odchod z kráľovského dvora. Niekdajší aristokrat žije v USA s Meghan Markle už niekoľko rokov a svoju domovinu navštevuje len občas. Podľa britských bulvárnych denníkov ho tam zvlášť neočakávajú ani jeho brat, ani otec.

Princ Harry má dostať prestížne ocenenie

Keď sa Harry a Meghan presťahovali do zámoria, veľa ľudí si myslelo, že pár je unavený životom v centre pozornosti a bude chcieť zažiť „normálnosť“. To sa však nikdy nestalo. Obaja sa rýchlo pustili do dobytia Hollywoodu, ktorý bol doteraz dosť neohrabaný. Napriek tomu sa Harry stále teší väčšiemu verejnému uznaniu ako jeho manželka.

Nedávno bol princ dokonca nominovaný na cenu Pata Tillmana. Toto špeciálne vyznamenanie sa udeľuje na počesť bývalého hráča NFL, ktorý po teroristických útokoch z 11. septembra odišiel zo športu, aby slúžil americkej armáde. Zomrel pri požiari vo veku 27 rokov. Harryho nominácia sa stretla s obrovským odporom. Ani matka mŕtveho vojaka nechápe, prečo by mal cenu dostať princ Harry.

„Som šokovaná, že bol zvolený taký kontroverzný a rozhádaný človek. V komunite veteránov sú ľudia, ktorí robia skvelé veci, aby pomohli veteránom. Títo ľudia nemajú peniaze, zdroje, kontakty ani privilégiá, aké má princ Harry. Verím, že práve tieto typy ľudí treba presláviť“

– vyjadrila sa v rozhovore pre Daily Mail.

POZRITE TIEŽ AJ: Takto by mohla vyzerať princezná Diana dnes. Fotografia vyvolala veľa kontroverzií

Princ Harry reaguje na zmätok okolo ocenenia

Ako informoval „Mirror„, Harry je vraj prekvapený reakciou matky zosnulého vojaka. Zrejme nečakal, že ocenenie, ktoré si mal prevziať 11. júla, vyvolá toľko kontroverzií.

Minulý rok bola cena Pata Tillmana udelená členom trénerského tímu futbalistov Buffalo Bills po úspešnej resuscitácii hráča na ihrisku.

Čím sa preslávil princ Harry? Zatiaľ čo jeho vojenské aktivity vždy vzbudzujú kontroverziu, niektoré kruhy oceňujú jeho účasť v Invictus Games.

ESPN sa rozhodla oceniť princa Harryho za jeho „neúnavnú prácu, aby mal pozitívny vplyv na komunitu veteránov prostredníctvom sily športu“. Ako vidíte, nie každý súhlasí s Harryho nomináciou. Dokonca sa ozývajú hlasy, že princ by sa mal ceny vzdať a zaslúžiť si ju viac.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Meghan Markle dokončila nahrávanie nového programu. Z tohto názoru sa nahnevá. „Strašné“

Princ William vstúpil na hrad Windsor na elektrickom skútri. Toto nečakali (VIDEO)

The post Princ Harry REAGUJE na zmätok okolo ceny, ktorú má dostať. „Je šokovaný slovami matky zosnulého vojaka“ appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj