Skip to content
Menu
Menu

Princ Harry s Meghan sú stále v Nigérii. Markle sa ukázala v odvážnom outfite s výrezom. Cena? Padnete na kolená

Prečítať článok

12.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Shaun Jeffers).

Princ Harry a Meghan Markle sú v Afrike, aby oslávili 10. výročie hier Invictus Games. Každý deň ich pobytu v Nigérii je pre nich plný vzrušenia. Médiá píšu nielen o aktivitách dua, ale aj o vizuálnej sfére.

Princ Harry a Meghan Markle sú v Afrike, aby oslávili 10. výročie hier Invictus Games.
Foto: shutterstock/Shaun Jeffers

Generál Christopher Musa sa rozhodol pozvať a hostiť princa Harryho a Meghan Markle, ktorí už dlho oficiálne necestovali. Sussexovci sa rozhodli pripomenúť médiám samých seba nielen vystúpením v Afrike a účasťou na kľúčových stretnutiach, ale aj drahým stylingom Meghan Markle. Ste zvedaví, čo mala na sebe milovaná princa Harryho počas návštevy Nigérie?

Meghan Markle si do Afriky priniesla luxusný šatník. Vybláznila sa najmä do šperkov

V piatok 10. mája sa slávne duo stretlo so študentmi nigérijskej školy podporovanej nadáciou Archewell. Meghan Markle nemohla zabudnúť na jedinečný outfit, a tak zvolila elegantné šaty, ktoré sme už spomínali. Čo si však obliekla neskôr? Je čas na trochu šialenejší pohľad.

Manželku princa Harryho sme videli v bielom obleku Altuzarra s nadčasovými širokými nohavicami. Jeho hodnota sa blíži k 2550 EUR.

Herečka zvolila aj semišové topánky na vysokom opätku. Neskôr prišiel čas na luxusný doplnok v podobe náramku Cartier v hodnote približne 8000 EUR. Markle mala na sebe tento šperk na volejbalovom zápase. Rozhodla sa vyzliecť oblek a obliecť si pruhované šaty s výrezmi, ktoré dokonale ladili s africkou klímou. Tvorba Johanny Ortizovej stojí približne 2700 EUR.

POZRITE TIEŽ AJ: Karol III chcel osláviť narodeniny svojho vnuka. Meghan naliehavo odpovedala. Ďalší konflikt na obzore

Meghan Markle inšpiruje štýlom už roky. Čo na to hovorí odborníčka?

Slávnu herečku sme už mohli vidieť v mnohých vydaniach. O niečo skromnejšie, no stále elegantne sa obliekala, keď bol jej manžel ešte princom. Neskôr sa jej štýly stali voľnejšími a modernejšími. Módna expertka si všimla, že niektoré outfity Meghan Markle z minulých udalostí môžu odkazovať na kráľovskú rodinu.

„Znamená to aj nové začiatky, čo môže naznačovať ochotu zanechať kontroverzie posledných dní a pokračovať vo svojej novo definovanej úlohe“

– povedala Amber Graafland v rozhovore pre „Faboulous“.

Zdôraznila premenu Markle, keď s manželom opustila kráľovské kruhy.

„Zdá sa, že vojvodkyňa vstupuje do novej vzrušujúcej kapitoly svojho života. Je ochotná nechať minulé udalosti za sebou a napísať nový, svieži scenár. Kvety predstavujú rozkvet a naplnenie“

– dodala odborníčka.

Niektoré zo spomínaných prvkov sú na Markleovej nedávnych outfitoch badateľné, čo môžete vidieť na jej afrických outfitoch.

Prince Harry and his wife, Meghan Markle have arrived in Abuja, Nigeria.

They are on a three-day visit linked to the Invictus Games, a sporting event for serving and injured security agents.

It was founded by Prince Harry in 2014, and is marking its tenth anniversary. pic.twitter.com/vrPUuFBbep

— Africa Facts Zone (@AfricaFactsZone) May 10, 2024

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Princ Harry dostal otázku, či je rád, že je späť doma. Výstižná odpoveď. Stačili štyri slová

Ako prebieha liečba vojvodkyne Kate? Povzbudzujúce informácie

The post Princ Harry s Meghan sú stále v Nigérii. Markle sa ukázala v odvážnom outfite s výrezom. Cena? Padnete na kolená appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj