Skip to content
Menu
Menu

Princ Harry sa oficiálne stal rezidentom USA v deň, keď bol vysťahovaný zo svojej britskej vily. Príznačné?

Prečítať článok

18.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Lwsi Cox).

Britský bulvárny denník odhalil dokumentáciu, ktorá ukazuje, že princ Harry sa začal oficiálne nazývať rezidentom USA 29. júna 2023. Práve v tento deň si aristokrat odniesol posledné veci z Frogmore Cottage po tom, čo dostal príkaz opustiť vilu.

Bolo odhalené, kedy sa princ Harry oficiálne stal rezidentom USA.
Foto: shutterstock/Lwsi Cox

Nie je tajomstvom, že princ Harry je už roky považovaný za jednu z najkontroverznejších postáv spojených s britskou kráľovskou rodinou. Napriek tomu, že od prvých škandálov, ktoré sa ho týkajú, uplynuli roky, nič nenasvedčuje tomu, že by sa to v blízkej budúcnosti malo zmeniť.

Mladší syn kráľa Karola III. spôsobil poriadny rozruch, keď sa v roku 2020 s Meghan Markleovou rozhodli presťahovať do Spojených štátov a odstrihnúť sa od svojich blízkych. Zdá sa však, že šokujúci krok ryšavej aristokratke prospel – Harry v rozhovoroch opakovane zdôrazňoval, že na rozdiel od niektorých správ nikdy nebol šťastnejší.

Zaujímavé je, že na konci januára princ Harry v relácii „Good Morning America“ priznal, že myšlienka získať americké občianstvo mu „prebehla hlavou, ale určite to momentálne nie je priorita“. Stojí za zmienku, že tento proces by bol s najväčšou pravdepodobnosťou mimoriadne únavný a zahŕňal by okrem iného aj odstúpenie kráľovských titulov.

Princ Harry sa oficiálne stal rezidentom USA v deň, keď bol vysťahovaný zo svojej britskej vily
Foto: youtube.com/@MsMojo snímka obrazovky Netflix „Harry & Meghan“

POZRITE TIEŽ AJ: Princ William je vraj zo súčasnej situácie zdrvený. „Je v hlbokom šoku“

Bolo to odhalené, keď sa princ Harry oficiálne stal rezidentom USA

K získaniu amerického občianstva je ešte dlhá cesta. Web Daily Mail však odhalil, že princ Harry je už oficiálne rezidentom Spojených štátov. Britský bulvárny denník získal dokumenty dokazujúce, že pobyt 39-ročného formálne začal 29. júna 2023. Zaujímavé je, že toto je deň, keď sa Harry podľa otcových príkazov konečne presťahoval z Frogmore Cottage. Za zmienku stojí, že vila bola svadobným darom kráľovnej Alžbety II. Po presťahovaní do Kalifornie slúžila britská nehnuteľnosť ako britská „základňa“ Sussexov.

Zahraničné médiá minulý rok informovali, že princ Harry sa cítil „hlboko zranený“ rozhodnutím kráľa Karola III., ktoré sa týkalo chaty Frogmore. Tvárou v tvár zverejneniu nových dokumentov, v ktorých už Veľká Británia nie je uvedená ako krajina ryšavého aristokrata, kráľovský autor Phil Dampier v „The Sun“ priznal, že 39-ročný „ukázal, že akceptuje jeho život v USA.“

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Princ William sa učí na vlastných chybách? Bude CHRÁNIŤ deti pred prežívaním toho, čo zažil Harry

Meghan Markle zneužívala zamestnancov? Jej bývalá asistentka vnáša do prípadu nové svetlo

The post Princ Harry sa oficiálne stal rezidentom USA v deň, keď bol vysťahovaný zo svojej britskej vily. Príznačné? appeared first on Vášeň v tebe.