Skip to content
Menu
Menu

Princ William sa učí na vlastných chybách? Bude CHRÁNIŤ deti pred prežívaním toho, čo zažil Harry

Prečítať článok

17.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Wikimedia Commons/Number 10, CC BY 2.0 youtube.com/@MsMojo snímka obrazovky „60 minutes“).

Princ Harry sa nikdy netají tým, že celý svoj život prežil s vedomím, že je len „náhradníkom“ svojho staršieho brata. Podľa odborníkov princ William a vojvodkyňa Kate vynaložia maximálne úsilie na to, aby sa ich deti necítili ako ich strýko.

William a Kate budú chrániť deti. Nechcú, aby sa história opakovala?
Foto: Wikimedia Commons/Number 10, CC BY 2.0 youtube.com/@MsMojo snímka obrazovky „60 minutes“

Možno je to ťažké uveriť, ale príslušnosť k slávnej britskej kráľovskej rodine nie je ľahká úloha. Pred časom k tomu veľa povedal aj samotný princ Harry. Mladší syn kráľa Charlesa vo svojej slávnej autobiografii „Náhradník“ prezradil mnohé intímne fakty zo života Windsorovcov.

Princ Harry sa nikdy netajil tým, že bol vždy titulárnym „druhým“. Práve on mal v prípade potreby zachrániť Williamov život. Kráľov mladší syn otvorene hovoril o tom, že sa narodil ako „náhradník“ staršieho brata.

„Pravdepodobne oblička. Transfúzia krvi. Časť kostnej drene“

– vymenoval vo vyššie spomínanej autobiografii.

Ukazuje sa, že William a Kate si uvedomujú, že ich deti môžu v budúcnosti čeliť podobnému problému.

POZRITE TIEŽ AJ: Meghan Markle má hlavu na biznis. Za jeden produkt si účtuje pomerne veľa. Pozrite sa, koľko dolárov chce

William a Kate budú chrániť deti. Nechcú, aby sa história opakovala?

Princezná Charlotte a princ Louis sú mladší súrodenci princa Georgea, prvorodeného syna Williama a Kate. Známa kráľovská expertka a bývalá korešpondentka BBC Royal Jennie Bond v rozhovore pre Daily Mirror priznala, že princ a princezná z Walesu majú „moderný“ prístup k výchove svojich detí a vynaložia maximálne úsilie, aby zabezpečili, že Louis a Charlotte sa nikdy necíti rovnako. ich strýko.

„William a Kate si dobre uvedomujú problémy spojené s kráľovskými potomkami. Už ukázali, že majú iný a moderný prístup k výchove kráľovských detí a som si istá, že urobia všetko pre to, aby sa Charlotte a Louis cítili ako výnimoční, milovaní a uznávaný ako George“

– hovorí.

Kate a William sa podľa odborníčky budú snažiť normalizovať životy svojich mladších detí a objaviť svet, ktorý ich čaká mimo kráľovskej rodiny.

„Viem si predstaviť, že budú povzbudzovať Louisa, aby preskúmal život mimo kráľovskej rodiny… môže to byť armáda, ale môže to byť aj charitatívna práca alebo čokoľvek, čo po vzdelaní považuje za príťažlivé. Som si istá, že ho povzbudia, aby išiel na univerzitu, ktorú mali obaja tak radi a kde zjavne našli lásku“

– zdôrazňuje Jennie Bond.

Myslíte si, že takéto „výchovné metódy“ prejdú skúškou?

Princ William a vojvodkyňa Kate.
Foto: Wikimedia Commons/Ian Jones, CC BY 2.0

Princ William a vojvodkyňa Kate.
Foto: shutterstock/Isaaack

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Meghan Markle zneužívala zamestnancov? Jej bývalá asistentka vnáša do prípadu nové svetlo

Princ William je vraj zo súčasnej situácie zdrvený. „Je v hlbokom šoku“

The post Princ William sa učí na vlastných chybách? Bude CHRÁNIŤ deti pred prežívaním toho, čo zažil Harry appeared first on Vášeň v tebe.