Skip to content
Menu
Menu

Rapper Puff Daddy ZBIL svoju bývalú partnerku. Unikla desivá nahrávka z roku 2016 (VIDEO)

Prečítať článok

18.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Aspects and Angles x.com/BNONews).

Pred niekoľkými mesiacmi bol Puff Daddy obvinený zo znásilnenia a domáceho násilia. Rapperova obeť k prípadu prehovorila po rokoch mlčania. Teraz sa na internete objavila šokujúca nahrávka, ktorá ukazuje, ako hviezda brutálne napadla svoju bývalú partnerku Cassie.

Rapper Puff Daddy ZBIL svoju bývalú partnerku.
Foto: shutterstock/Aspects and Angles x.com/BNONews

Vlani v novembri bol Sean Combs, ktorý vystupuje pod umeleckými menami Puff Daddy a P. Diddy, obvinený zo znásilnenia a domáceho násilia. Obvinenia proti 54-ročnému mužovi vzniesla jeho bývalá partnerka Casandra Ventura, známa ako Cassie. Speváčka tvrdí, že ju rapper nútil k užívaniu stimulantov a dokonca aj k intímnym vzťahom s cudzími mužmi. Rapper mal tiež ovládať každý aspekt jej života.

„Po rokoch ticha a temnoty som konečne pripravená vyrozprávať svoj príbeh a prehovoriť vo svojom mene a v mene iných žien, ktoré vo svojich vzťahoch zažili agresiu a násilie“

– napísala Cassie vo vyhlásení.

Sean Combs, also known as Diddy, seen physically assaulting his ex-girlfriend Cassie in newly-released video from 2016 pic.twitter.com/lZZupUi2Bz

— BNO News (@BNONews) May 17, 2024

Rapper Puff Daddy týral svoju bývalú partnerku. Nahrávka unikla

Puff Daddy však odmietol vinu a jeho právnici tvrdili, že obsah výpovede je nepravdivý. Obvinenia proti rapperovi sa však začali hromadiť. Sean bol vyšetrovaný aj za obchodovanie s ľuďmi a sexuálne násilie. Ozbrojení dôstojníci v marci vstúpili do luxusných víl 54-ročného muža, ktorý sa údajne pokúšal utiecť. O pár týždňov sa na internete objavila šokujúca nahrávka, ktorá zvečnila rapperov násilný čin voči jeho bývalej partnerke Cassie. Záznam je z roku 2016.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Princa Harryho zasiahlo najmä odmietnutie stretnutia s otcom. „Skutočný dôvod…“

Britney Spears mala byť na pokraji bankrotu. Bulvár prezradil, koľko zarobila vlani. Suma vás možno prekvapí

The post Rapper Puff Daddy ZBIL svoju bývalú partnerku. Unikla desivá nahrávka z roku 2016 (VIDEO) appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj