Skip to content
Menu
Menu

Rodina s dieťaťom dala 1 hviezdičku za služby. Šok z toho, čo čašníčka urobila. „Nemala som“.

Prečítať článok

13.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: tiktok.com/tiktok.com/@dandanthexanman).

Práca, ktorá si vyžaduje každodenný kontakt so zákazníkmi, nie je jednoduchá. Niekedy sa zákazníci odvďačia tým, že zanechajú negatívnu spätnú väzbu online. Tak to bolo aj v tejto situácii. Rodina udelila čašníčke hodnotenie 1 hviezdička. Reagovala na to tým, že ho vytlačila na tričko.

Práca, ktorá si vyžaduje každodenný kontakt so zákazníkmi, nie je jednoduchá. Niekedy sa zákazníci odvďačia tým, že zanechajú negatívnu spätnú väzbu online.
Foto: tiktok.com/tiktok.com/@dandanthexanman

Daniella cez deň pracuje ako čašníčka v jednej z londýnskych reštaurácií. Pred časom dostala od jedného zo zákazníkov negatívnu recenziu, ktorú sa rozhodla ju vytlačiť na tričko. Celá situácia sa odohrala koncom roka 2023. Len nedávno sa Daniella dostala do pomerne veľkej pozornosti médií, ktoré začali opisovať jej reakciu na kritický názor jedného zo zákazníkov.

Čašníčka dostala za svoje služby 1 hviezdičku. Rodina s malým dieťaťom nedokázala skryť svoje rozhorčenie

Online recenziu napísala rodina s malým dieťaťom, ktorá prišla do londýnskej reštaurácie. Zákazníci ohodnotili návštevu a obsluhu 1 hviezdičkou z 5 a v recenzii vysvetlili prečo.

Už sa sem nikdy nevrátime!!! Obsluha v tejto reštaurácii nás zneistila. Čašníčka Dani navrhla manažérovi, aby nás posadil vonku v chlade, a to napriek tomu, že naše dieťa plakalo, pretože ho bolela hlava, hromžil zákazník pobúrený správaním čašníčky. V spätnej väzbe sa tiež uvádza, že Daniella „sa na nich pozerala ako na odpadky, takže rozhorčená rodina opustila reštauráciu bez toho, aby si niečo objednala.

Čašníčka reagovala na negatívnu spätnú väzbu. Vytlačila ju na tričko

V rozhovore pre Wales Online pred niekoľkými dňami Daniella vysvetlila, že v tom čase mala veľmi zlý deň, necítila sa dobre a situácii nepomohla ani migréna. Sama však priznala, že pravdepodobne „mohla na celú situáciu zareagovať lepšie“, a to sa netýka len kontaktu so zákazníkmi a ich „kričiacim dieťaťom“, ale aj toho, čo urobila potom. Dani sa rozhodla celú vec obrátiť na žart a negatívne hodnotenie vytlačiť na tričko. Pekne si ho obliekla do práce a natočila video, ktoré sa bleskovou rýchlosťou rozšírilo na TikTok. V súčasnosti bolo videné už viac ako 2,9 milióna krát.

Daniella priznala, že „nechcela nikoho znepríjemniť“, ale všetci jej priatelia považovali celú situáciu za zábavnú. Preto prišla s nápadom, že si komentár nechá na pamiatku a zveční ho na tričku. – Viem, že by som to nemala robiť,“ poznamenala.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Pribudli nové informácie o zdravotnom stave Novaka Djokoviča

58-ročná hviezda nepoužíva odličovacie prostriedky. Zmieša dve prísady z kuchyne a jej pleť je žiarivá

The post Rodina s dieťaťom dala 1 hviezdičku za služby. Šok z toho, čo čašníčka urobila. „Nemala som“. appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj