Skip to content
Menu
Menu

Rozrezala krém a ukázala, čo je vo vnútri. Výsledkom je, že peniaze idú nazmar. „Trik pre chudobných“

Prečítať článok

22.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Prostock-studio).

Kozmetiku nájdete v podstate v každej domácnosti. Aj keď nepoužívame špecializované masky či balzamy, pravdepodobne máme niekde aspoň nejaký krém na ruky, tvár alebo kondicionér na vlasy. Prichádzajú v rôznych formách a baleniach. A tie môžu byť niekedy problematické. Ba čo viac, niekedy kvôli nim prídeme o peniaze.

Rozrezala krém a ukázala, čo je vo vnútri. To spôsobuje, že míňame peniaze.
Foto: shutterstock/Prostock-studio

Zdalo by sa, že pri používaní kozmetiky neexistujú žiadne háčiky. Na nálepke sú väčšinou napísané všetky informácie, ktoré potrebujeme. A ak nie, názory na ne si ľahko nájdeme na internete. Ukazuje sa však, že problém môže nastať už so samotným balením.

Mnoho výrobcov si vyberá jeden typ, ktorý je určite výhodnejší na výrobu a jednoduchý na používanie. Z tohto dôvodu však často hádžeme peniaze do koša. Doslova.

Rozrezala krém a ukázala, čo je vo vnútri. To spôsobuje, že míňame peniaze

Na internete nájdete množstvo trikov a tipov týkajúcich sa mnohých oblastí života. Uľahčujú každodenné činnosti a šetria čas a peniaze. Nechýba medzi nimi tipy na krásu. Pred pár týždňami sa na instagramovom profile používateľky Kenedy Rojas objavilo video, v ktorom svojim fanúšikom ukázala obľúbený problém súvisiaci s balením kozmetiky.

Kozmetika v tube je vhodná na použitie, no pri jej používaní často vznikajú problémy. Vtedy sa produkt minie. Jeho pozostatky ležia na stenách a niekedy musíte vynaložiť poriadnu námahu, aby ste ich dostali von. Niektorí ľudia obal rozrežú a zvyšky vytiahnu prstom. Potom si však môžeme kožu poškriabať či dokonca sa porezať. Zvyšný krém alebo kondicionér navyše vystavíme vyschnutiu.

Ukazuje sa, že sa to dá ľahko vyriešiť. A všetko, čo potrebujete, sú nožnice. Áno, obal musíte odrezať úplne hore, ale to nie je všetko. Nedávame tam prst ani nič iné, aby sme dostali von zvyšky produktu. Namiesto toho odskrutkujeme maticu z druhej strany a potom ju vložíme do vyrezaného otvoru.

Pomocou prsta alebo tvrdého nástroja (napr. pera alebo riasenkou) zatlačte vrchnák do obalu. Takto pozbierame zvyšky kozmetiky zo stien a vytlačíme ich. Ak je veľa zvyškov, môžeme ich nechať v tube. Vďaka malému otvoru nám krém nevyschne a budeme kozmetiku môcť použiť aj nabudúce.

„Bolí ma vyhodiť krém, v ktorom údajne nie je nič“

Mnohým sledovateľom autora príspevku sa táto metóda naozaj páčila. Páčilo sa to viac ako 700 000 ľuďom a bolo tam aj veľa komentárov. Mnoho ľudí si všimlo výraznú úsporu peňazí. Občas sa totiž stane, že veľa produktu zostane vo vnútri obalu a vyhodíme ho do koša. Niektorí ľudia sa smiali, že je to problém chudobných ľudí, ale stojí za to sa obávať plytvania produktmi a peniazmi, bez ohľadu na vašu finančnú situáciu.

„Trik pre chudobných.“

„To je super, lebo ma veľmi bolí vyhadzovať krém, v ktorom už vraj „nič“ nie je. Najmä keď je to drahé.“

„Robím to už roky. Nikdy som si nemyslela, že chudoba sa dá spopularizovať a romantizovať haha!“

– čítame v komentároch.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Urobila som „nechty z morského skla“. Za pár dní sa stali hitom. Môj manžel sa prvýkrát vyjadril k mojim nechtom

Táto domáca maska stojí pár drobných a zlepšuje vzhľad pleti ako drahé ošetrenia

The post Rozrezala krém a ukázala, čo je vo vnútri. Výsledkom je, že peniaze idú nazmar. „Trik pre chudobných“ appeared first on Vášeň v tebe.