Skip to content
Menu
Menu

Samuel Tomeček: rozvod bol psychicky náročný, čo bolo dôvodom rozchodu?

Prečítať článok

06.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/samueltomecek/).

Myslel si, že manželstvo je na celý život, ale žiaľ stalo sa niečo úplne iné. Finalista prvej slovenskej Superstar, Samuel Tomeček, výborný spevák, mal veľmi romantické predstavy o manželstve. Tie sa však rozplynuli.

Samuel Tomeček.
Foto: instagram.com/samueltomecek/

Svadba a hneď rozvod

Samuel Tomeček, ktorý nás svojím príjemným hlasom teší v šou Milujem Slovensko, si prešiel veľkou vzťahovou a osobnostnou krízou. Hoci mal krásnu manželku Sophiu, ktorú veľmi miloval, vzťah sa mu rozpadol ako domček z karát.

Samuel sa netají tým, že preňho bol rozvod tabu a niečo nemysliteľné. Podľa jeho vlastných slov pre jeden časopis, sa nikto z jeho rodiny nerozviedol. Bol prvým členom, ktorý prekonal rozvod. Po rozvode nechcel ďalšiu svadbu, dnes už hovorí niečo iné. Veci preboleli a už nehovorí ďalšiemu manželstvu nie.

„Momentálne si chcem v sebe všetko utriediť a verím, že časom si nájdem tú pravú. Dnes je medzinárodný deň šťastia, tak verím, že obaja zažijeme už len šťastie

– cituje speváka Plus JEDEN DEŇ.

Samuel Tomeček a jeho stav po rozvode

Samo sa vrhol na budovanie úspešnej kariéry, ale aj na cestovanie. Po oficiálnom rozvode sa tento rok vybral na dovolenku do Kataru. Spamätával sa z bolestivého a ťažkého rozchodu aj za pomoci kouča.

„(…) Som dostatočne silný človek, to však neznamená, že som odmietal pomoc. Pomohli mi moji najbližší, speváčka Katka, bubeník Janko a nakoniec moji kouči Michal Rimovský a Braňo Mráz.“

– povedal Samo Tomeček pre portál Život.

S bývalou manželkou sa rozišli v pokoji, takisto prebehlo v pokoji aj delenie majetku.

„S manželkou sme zadobre, nerobíme si žiadne prieky, čo je super. Sme rozumní ľudia, sme v kontakte a máme to dobre nastavené“

– dodal Samo Tomeček pre ten istý portál.

POZRITE TIEŽ AJ: Kollárova dcéra sa sťahuje za miliardárom do Indie!

Samuel Tomeček zažil rýchlu svadbu a rýchly rozvod

Zosobášili sa cez pandemické obdobie v roku 2020, rozvod bol na stole už v roku 2023. Začiatkom tohto roka už ich so Sophiou nič nespájalo. Samo doteraz nechcel prezradiť, čo bolo pravým dôvodom  rozvodu. Načrtol však, že chýbali spoločné kompromisy v spolužití s krásnou manželkou.

Samuel Tomeček a jeho ex-manželka Sophie.
Foto: facebook.com/samuel.tomecek

Samo Tomeček sa láske nebráni

Talentovaný Samuel Tomeček sa nebráni novej známosti, aj keď teraz je ubolený po rozvode. Vyvracia akékoľvek klebety o tom, že má novú známosť. Nová priateľka žiadna nie je a možno ani dlho nebude. Samovi držíme palce, nech nájde v živote spriaznenú dušu.

„Momentálne to nie je moja priorita. Ale keby láska prišla, tak sa tomu, samozrejme, nebránim“

– cituje portál Topky.sk.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Bývalá Superstaristka, Martina Schindlerová, je po náročnom rozchode

Zuzana Čimová si prešla ťažkými chvíľami, teraz ukázala utajovaného priateľa

The post Samuel Tomeček: rozvod bol psychicky náročný, čo bolo dôvodom rozchodu? appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj