Skip to content
Menu
Menu

Šialenstvo medzi stylistami. Floral nails sú ako z rozprávky. Dokonca aj „clean girls“ si ich prajú

Prečítať článok

7.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Ann Haritonenko).

Klasická francúzska manikúra musí ustúpiť jarným nechtom, od ktorých je ťažké odvrátiť pohľad. Hovoríme o “floral nails“. Obľúbia si ich najmä milovníčky umenia a romantickej estetiky.

Klasická francúzska manikúra musí ustúpiť jarným nechtom, od ktorých je ťažké odvrátiť pohľad.
Foto: shutterstock/Ann Haritonenko

Pri hľadaní inšpirácie pre novú manikúru sa oplatí pozrieť sa na aktuálne trendy, ako aj na to, či sa hodia k danému ročnému obdobiu. Na jar budú v záhrade aj na nechtoch dominovať kvetinové vzory, ktoré prinesú trochu rozmanitosti po minimalistických a tlmených možnostiach, ktoré sme nosili v zime.

„Floral nails“ sú najmodernejšie a najkrajšie jarné nechty. Zapôsobia svojou rozmanitosťou.

Kvetinové vzory nechtov sú vo svete zdobenia nechtov oceňované a často používané už roky, a to z dobrého dôvodu. V žiadnom prípade nie sú vyhradené výlučne pre určité ročné obdobie, ale na jar fungujú obzvlášť dobre. Zloženie závisí výlučne od individuálnych preferencií. Môžete zostať jednoduchí a pridať niekoľko okvetných lístkov na zvýraznenie neutrálneho vzhľadu, alebo sa odvážiť s kvetinovou kompozíciou, ktorá zdobí každý prst.

Nech sa rozhodnete akokoľvek, pridáte do svojho stylingu zaujímavý prvok. „Floral nais“ dodajú každému vzhľadu zložitý, umelecký nádych. Nezáleží na tom, či ide o ručne kreslené kvety alebo hotové pečiatky. Manikúra v tomto štýle bude ideálna na každodenné i špeciálne príležitosti.

Módne nechty jar 2024: krásne kvetinové vzory vytvoria wow efekt

Kvetinové nechty sa stali obľúbeným trendom mnohých žien v zdobení nechtov na jar. Sú žiarivé, pekné a zdvihnú náladu vždy, keď sa na ne pozrieme. Navyše sú jedným z najjednoduchších vzorov, ktoré si môžete urobiť sami. Vytvoríte ich pomocou bodkovacieho nástroja, pričom predtým nanesiete pastelovú základnú farbu. Najlepšou voľbou bude púdrová ružová, béžová, mliečna jeden zo svetlejších odtieňov, aby ste vytvorili kontrast. „Floral nails“ na nechtoch netreba preháňať, aby ste dosiahli štýlový efekt.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Už žiadne červené alebo francúzske nechty! „Mliečne nechty“ sú manikúrou ideálnou na každú príležitosť. Efekt? „WOW“

Najmodernejšie nechty do práce. Elegantná manikúra do kancelárie, ktorá nie je nudná

The post Šialenstvo medzi stylistami. Floral nails sú ako z rozprávky. Dokonca aj „clean girls“ si ich prajú appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj