Skip to content
Menu
Menu

Silná energia v júni. Anjeli nám prinesú v júni šťastie

Prečítať článok

2.6.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Dzhulbee).

Numerológia a angeológia idú u niektorých ľudí často ruka v ruke. Vtedy, keď numerológia podľa svojich predpokladov vysiela ľuďom dobré vibrácie, funguje aj anjelská starostlivosť. Na čo sa môžeme tešiť v júni? Ukazuje sa, že z numerologického hľadiska nám má tento mesiac čo ponúknuť.

Prinesie nám numerologická vibrácia júna riešenia niektorých problémov, ktoré sú pre nás dôležité? 
Foto: shutterstock/Dzhulbee

Aké numerologické vibrácie nás čakajú v júni?

Jún je v numerológii univerzálny mesiac s vibráciou 5. Hovorí sa, že číslo 5 dominuje prírode a umeniu, symbolizuje oheň a „stigmy“. Číslo 5 rezonuje s vplyvmi a atribútmi osobnej slobody, individualizmu, neviazanosti, zmeny, životných lekcií získaných zo skúseností, všestrannosti. Je tiež vibráciou cestovania a dobrodružstva, súcitu a porozumenia, ako aj uvoľnenia a odovzdania sa tomu, čo prinesie budúcnosť.

V júni môžeme pocítiť vyžarovanie energie z udalostí predchádzajúceho mesiaca. Takže všetko, čo sme zažili a začali v máji, bude pokračovať aj v júni.

Jún je ideálny mesiac na nadviazanie kontaktov s ostatnými a to na osobnej aj pracovnej úrovni. Ak ste nezadaní a hľadáte niekoho stáleho, môžete stretnúť potenciálnu lásku.

Je to tiež ideálny čas na nástup do nového zamestnania, kde na vás čakajú nové výzvy a noví kolegovia, s ktorými sa vďaka piatkovej vibrácii ľahšie spojíte.

Planéta Merkúr bude mať počas celého júna silný vplyv na náš život.
Foto : shutterstock/lassedesignen

Numerológia s nádychom astrológie. Venujte pozornosť Merkúru

Jún je univerzálny mesiac s vibráciou 5, ktorému vládne Merkúr – planéta symbolizujúca komunikáciu, inteligenciu, vedomú myseľ, praktické zručnosti, podnikanie, obchod, financie a cestovanie, čo sa, ako vidíte, zhoduje s numerologickým aspektom.

To znamená, že počas celého mesiaca môžeme vnímať energie a zažívať udalosti týkajúce sa behaviorálnych vlastností tejto planéty. Môžeme teda povedať, že planéta Merkúr bude mať počas celého júna silný vplyv na náš život.

Vďaka Merkúru, ktorý je v centre pozornosti, možno jún označiť za pomerne rušné, ale produktívne obdobie, v ktorom môžeme urobiť veľa vecí a dosiahnuť zlepšenie v rôznych oblastiach nášho života.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Ktoré znamenia zverokruhu sa budú môcť v júni tešiť z finančného úspechu a šťastia?

Patria medzi najinteligentnejšie znamenia zverokruhu. Ich živlom je vzduch

The post Silná energia v júni. Anjeli nám prinesú v júni šťastie appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj