Skip to content
Menu
Menu

Silné a zdravé nechty v lete. Namiesto gél lak si urobte túto manikúru

Prečítať článok

8.6.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/fizkes).

Krásne a módne nechty sú tie, ktoré sú silné, dlhé a zdravé. S blížiacim sa letom je preto rozumné sa o ne dobre starať. V prvom rade je dôležité sa o svoje nechty dobre starať, ale aj ich upravovať. Zaujímavé je, že tieto dve veci môžete skombinovať tak, že sa rozhodnete pre manikúru na posilnenie nechtov. Zistite, prečo by ste si ju mali zaobstarať, a možno práve ona pristane na vašich nechtoch toto leto.

Ako posilniť nechty, aby ste sa mohli toto leto tešiť z ich zdravého vzhľadu?
Foto: shutterstock/fizkes

Hoci sa leto spája s explóziou farieb, čoraz viac žien sa rozhoduje pre minimalizmus. To platí aj pre nechty. Teraz je možné spojiť styling so starostlivosťou a užiť si toto leto pevné a zároveň dlhé nechty. Ako sa starať o vzhľad nechtov a zároveň ich posilniť?

Krásne nechty v lete. Ako to urobiť?

Zdravé nechty ovplyvňuje predovšetkým váš celkový zdravotný stav, ako aj vaša strava. Pri starostlivosti o tieto kľúčové faktory sa oplatí dodatočne podporiť ich posilnenie, ako aj rast. Najmä v lete, keď sú okrem iného vystavené silnému slnečnému žiareniu, ako aj častému kúpaniu vo vode.

Preto, aby ste sa v lete mohli tešiť z krásnych nechtov, je dôležité pamätať na používanie krémov s UV ochranou aj na ruky a nechty. Takto nebudú vystavené slnku, ktoré v lete výrazne hreje.

K dobrému stavu nechtov mimoriadne prispieva dostatočná hydratácia. Tú možno ľahko dosiahnuť pomocou krémov na ruky a tiež… prírodnými olejmi. Sú skvelé na hydratáciu a tiež výživu nechtov a kožičky okolo nich. Môžu sa aplikovať aj dvakrát denne.

K dobrému stavu nechtov mimoriadne prispieva dostatočná hydratácia.
Foto: shutterstock/Prostock-studio

Najmódnejšia manikúra tohto leta je tá, ktorá posilňuje a regeneruje

O svoje nechty sa môžete starať aj iným spôsobom, a to správnou manikúrou. Takou, ktorá je ideálna na leto a nielenže dodá vašim nechtom prirodzený a zdravý vzhľad, ale ich aj vyživí.

Novým hitom sezóny nie je farebná manikúra, ale taká, ktorá je určená na regeneráciu a posilnenie nechtovej platničky. Je čas na minimalizmus, ktorý prospieva aj celému stavu nechta. Ak sú vaše nechty poškodené po gél lakoch, je čas rozhodnúť sa pre starostlivosť o nechty.

Prírodné oleje sú skvelé na hydratáciu a tiež výživu nechtov a kožičky okolo nich.
Foto: shutterstock/Maria Tebriaeva

Vyznačuje sa tým, že sa vykonáva s kondicionérom, ktorý je určený na ochranu a posilnenie nechtov. Okrem toho im opticky dodáva ružový odtieň s leskom, vďaka čomu vyzerajú zdravo a silno.

Takáto manikúra posilňuje pomocou minerálov a vitamínov, ktoré sú prítomné v zložení kondicionérov a olejov. Zvyčajne sa v nich nachádzajú zložky ako vitamíny skupiny B alebo keratín. Okrem toho táto manikúra chráni nechty pred štiepením aj poškodením. Je to teda bezpečná a regeneračná alternatíva pre vaše nechty, aby ste sa v lete mohli tešiť z krásneho a zdravého vzhľadu.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Zabudnite na french a baby boomer. Teraz vládnu mauve nails. Dokonca aj stylisti ich chcú

Manikérka mi vytvorila „translucent french“. Miluje ich aj Jennifer Lopez. Teraz už viem, prečo

The post Silné a zdravé nechty v lete. Namiesto gél lak si urobte túto manikúru appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj