Skip to content
Menu
Menu

Skutočný dôvod hádky Meghan Markle a Victoriou Beckham bol odhalený. Teraz je všetko jasné

Prečítať článok

20.06.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Kathy Hutchins youtube.com/@MsMojo snímka obrazovky Netflix „Harry & Meghan“).

Meghan Markle a Victoria Beckham sú priateľky už roky, no ich blízky vzťah je konečne minulosťou. Ukazuje sa, že medzi nimi došlo k sporu. Už vieme, o čo išlo.

Čo sa stalo medzi Meghan Markle a Victoriou Beckham?
Foto: shutterstock/Kathy Hutchins youtube.com/@MsMojo snímka obrazovky Netflix „Harry & Meghan“

Meghan Markle sa s princom Harrym zoznámila v roku 2016 a po dvoch rokoch sa rozhodli vziať, čo sledovali milióny ľudí. Dvojica sa spriatelila s Beckhamovcami, ktorí už dlhé roky patria k najhorúcejším párom šoubiznisu. Po nejakom čase sa ukázalo, že blízky vzťah sa skončil. Čo sa stalo medzi Meghan Markle a Victoriou Beckham, už vieme.

Čo sa stalo medzi Meghan Markle a Victoriou Beckham? Teraz je všetko jasné

Veľa sa hovorí o priateľstve dvoch mimoriadne populárnych párov, ktoré už roky pútajú pozornosť médií. Premiéra knihy novinára Toma Bowera „The House of Beckham“ je naplánovaná na 20. júna. Bývalý zamestnanec BBC tvrdí, že Meghan a Victoria si spočiatku rozumeli skvele a bývalá členka Spice Girls ponúkala Markle aj kozmetické rady.

Problém nastal, keď The Sun zverejnil článok o ich priateľstve. Herečka bola vraj zúrivá z pozornosti, ktorú dostala od britských médií. V texte sa nezabudlo spomenúť ani lásku oboch dám „k drahým kúram na tvár a fénom“.

Meghan a Harry najprv obvinili Victoriu z úniku informácií pre tlač. Vojvoda zo Sussexu mal nie veľmi príjemný rozhovor s Davidom Beckhamom – futbalista poprel, že by jeho manželka médiám niečo prezradila. Ako informoval „The Independent“, vinníkom bola jej kozmetička, no incident navždy poznačil vzťah Meghan a Harryho s Beckhamovcami.

POZRITE TIEŽ AJ: Kráľovská rodina na ďalšom významnom ceremoniáli. A čo vojvodkyňa Kate?

Mala Meghan Markle Victorii závidieť? Išlo o peniaze

Problémom nemal byť len nešťastný príbeh s mediálnym únikom. Podľa Bowera Meghan závidela Beckhamovcom, že sú bohatší ako ona. „Oklamala“ ich, že patrí do vyššej spoločenskej vrstvy ako prominentka a futbalista.

„Vo svete celebrít záviselo poradie Meghan od bohatstva a slávy. Meghan podľahla ilúzii, že jej postavenie v kráľovskej rodine ju v spoločenskom poriadku zaradilo nad Victoriu“

– tvrdí novinár.

„Oni [Beckhamovci – pozn. red.] vlastnili päť domov, mali neustály prístup k súkromným lietadlám, pozvánky na plavby na jachtách a oveľa viac peňazí. A čoskoro sa mala stať vojvodkyňou“

– dodal.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Nové podrobnosti o zdravotnom stave vojvodkyne Kate. Informátor prezradil, ako sa jej naozaj darí

Princ William má konečne dôvody na radosť. Expert: Nebojí sa to ukázať

The post Skutočný dôvod hádky Meghan Markle a Victoriou Beckham bol odhalený. Teraz je všetko jasné appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj