Skip to content
Menu
Menu

Sofistikované a elegantné. „Pink pearl nails“ sú najhorúcejším trendom. Hailey Bieber ich už nosí

Prečítať článok

1.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram/@haileybieber).

Hľadáte inšpiráciu na ďalšiu návštevu manikérky? Tu sú nechty na leto 2024, ktoré si zvolila Hailey Bieber. Ideálne pre fanúšikov „quiet luxury“. Zapôsobia svojou prirodzenosťou a jemnosťou.

Hľadáte inšpiráciu na ďalšiu návštevu manikérky? Tu sú nechty na leto 2024, ktoré si zvolila Hailey Bieber.
Foto: instagram/@haileybieber

Hailey Bieber sa stala skutočnou veštkyňou módy a trendov. Takmer každú sezónu stojí na čele mnohých inovácií v oblasti krásy a štýlu. Minulý rok sa internet zbláznil do jej „donut glazed nails“, ktoré boli plné lesku a žiarili na slnku.

Potom prišla jahodová mánia. Začalo sa to množstvom ružového make-upu a rýchlo ovládlo aj ďalšie oblasti krásy. Bieber je pravidelne aktívna na sociálnych sieťach, kde sa so svojimi sledovateľmi delí o množstvo fotografií. Jedna z nich vyvolala ďalší trend vo svete nechtového stylingu. Hovoríme o „pink pearl nails“.

„Quiet luxury“ – dovolenkové nechty. Letný vzhľad luxusnej manikúry Hailey Bieber

Hailey Bieber opäť dokázala, že vie, čo je v móde. Podľa najhorúcejších trendov v estetike „tichého luxusu“ sa rozhodla pre minimalistickú manikúru s nádherne prirodzeným vzhľadom. Reč je o pink pearl nails, ktoré sú ideálne na dovolenkové obdobie. Jemne trblietavá, decentná ružová farba sa bude krásne odrážať na letnom slnku.

Ružovo-mliečne nechty Hailey Bieber. Perlová manikúra je triviálne jednoduchá

Perleťové nechty Hailey Bieber vyžarujú ženskú eleganciu. Nielen vďaka jemnému, bledoružovému podkladu, ale aj vďaka jemnému trblietavému laku, ktorý vytvára fascinujúci, žiarivý efekt. Ide o jeden z najjednoduchších vzorov manikúry, ktorý sa ľahko udržiava a jednoducho dosahuje.

Ako vždy, začnite priehľadným podkladovým lakom.

Potom naneste jemnú bledoružovú farbu podľa vlastného výberu.

Nakoniec pridajte minimálne množstvo strieborného chrómového prášku pre perleťový trblietavý efekt.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Bol najvyšší čas rozlúčiť sa s ombre. Na dovolenku som si urobila ice cream nails. Každý sa mi pozerá na ruky

Z tejto manikúry sa zbláznite. Trblietavý efekt je na leto ako stvorený

The post Sofistikované a elegantné. „Pink pearl nails“ sú najhorúcejším trendom. Hailey Bieber ich už nosí appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj