Skip to content
Menu
Menu

Šokujúce fakty o rozvode Angeliny Jolie a Brada Pitta. Tieto svedectvá by mohli herečku položiť

Prečítať článok

12.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Alexander Demyanenko shutterstock/motorsports Photographer).

Napriek tomu, že Angelina Jolie a Brad Pitt už nie sú spolu od roku 2019, stále vedú ostrý spor. Očakáva sa, že bývalí zamestnanci Jolie budú svedčiť na súde proti herečke. Údajne počuli, ako Jolie dôrazne nabádala deti, aby netrávili čas s otcom.

Nové šokujúce fakty o rozvode Angeliny Jolie a Brada Pitta. Tieto svedectvá môžu herečku položiť.
Foto: shutterstock/Alexander Demyanenko shutterstock/motorsports Photographer

Angelina Jolie a Brad Pitt boli kedysi jedným z najpopulárnejších párov šoubiznisu. Ich romantický vzťah rozkvitol na scéne filmu „Pán a pani Smithovci“ v roku 2005. Médiá sa zbláznili, keď sa najkrajší herec Hollywoodu zaplietol s najkrajšou herečkou v brandži. V roku 2008 mali manželia svadbu ako z rozprávky na ich francúzskom panstve Château Miraval, ktoré je domovom prekvitajúcej vinice. Žiaľ, vzťah Angeliny Jolie a Brada Pitta neobstál a po 12 spoločne strávených rokoch sa dvojica rozhodla rozísť.

Navyše, ich francúzsky majetok sa medzi nimi stal predmetom prebiehajúceho sporu. Polovicu podielov vo vinohrade herečka predala ruskému oligarchovi a Pitt vraj tvrdil, že to urobila nezákonne a motivovala ju najmä pomsta za búrlivý rozvod. Prípad sa riešil na súde. Jolie tiež obvinila Pitta, že ju a ich deti psychicky týral. Podľa správ zahraničných médií sa práve objavili nové informácie týkajúce sa sporu Jolie-Pitt.

Spor Jolie-Pitt je v plnom prúde. Herečkini bývalí zamestnanci vraj tvrdia, že svoje deti od stretnutia s otcom odrádzala

Ako informoval dailymail.co.uk, osobný strážca Brada Pitta, Tony Webb, ktorý pre dvojicu roky pracoval, informoval, že v spore medzi Angelinou Jolie a Bradom Pittom mali na súde svedčiť dvaja zamestnanci jeho bezpečnostnej spoločnosti, no asistent herečky ho kontaktoval, aby Webb odrádzal svojich zamestnancov od svedectva.

Počas rozhovoru dokonca zazneli vyhrážky. Michael Vieira, asistent Jolie, tvrdil, že jej bývalí zamestnanci s ňou uzavreli dohodu o mlčanlivosti a že ak budú svedčiť, Jolie ich zažaluje. O čom boli ich svedectvá?

Ako sa ukázalo, Jolie údajne odrádzala svoje deti od trávenia času s otcom. Svedkami takýchto rozhovorov vraj boli bývalí zamestnanci Jolie. Po rozhovore s herečkiným asistentom sa Webb údajne rozprával s dotyčnými zamestnancami, ktorí vraj vyhlásili, že aj tak budú svedčiť. Zdá sa, že spor medzi Angelinou Jolie a Bradom Pittom ešte zďaleka nie je konečný.

Brad Pitt’s current security guard and owner of SRS Global Security, Tony Webb, claimed Angelina Jolie wanted her children to shun their father during custody visits. https://t.co/TjslnooYOQ

— Us Weekly (@usweekly) May 10, 2024

Angelina Jolie na červenom koberci so svojou dospievajúcou dcérou. Spoločne pracovali na umení

Angelina Jolie od detstva vyrastala v hviezdnej rodine. Svoju kariéru v šoubiznise odštartovala ako sedemročná. Po rokoch účinkovania vo filmoch ich začala produkovať. Nedávno vytvorila novú verziu hry „The Outsiders“, ktorá sa bude hrať na Broadwayi. Na šou pracovala so svojou 15-ročnou dcérou Vivienne. Herečka už dávnejšie v rozhovoroch spomínala, že jej dcéra sa zaujíma o divadlo. Dámy sa spolu vybrali na predpremiérovú šou a oslnili na červenom koberci.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Pribudli nové informácie o zdravotnom stave Novaka Djokoviča

Britney Spears v novom príspevku spomína nervové zrútenie a priznáva: „Možno budem musieť podstúpiť operáciu“

The post Šokujúce fakty o rozvode Angeliny Jolie a Brada Pitta. Tieto svedectvá by mohli herečku položiť appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj