Skip to content
Menu
Menu

Ste starostlivá partnerka?

Prečítať článok

9.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/G-Stock Studio).

Astrológia a horoskopy majú viesť všetky znamenia zverokruhu na správnu cestu k ich budúcnosti – a pravej láske. Samozrejme, nedá sa povedať, kedy dôjde k takémuto jedinečnému spojeniu, avšak hviezdy vám môžu poradiť akou cestou sa vydať. Panna predvída želania svojho muža a o všetko sa postará, zatiaľ čo manžel ženy v znamení Blížencov musí byť nezávislý.

Aká ste partnerka?
Foto: shutterstock/G-Stock Studio

BARAN

Nič vás nedráždi viac ako pohľad na ženu, ktorá obsluhuje muža natiahnutého v kresle. Myslíte si, že ste obaja dospelí a máte voči sebe povinnosti. Snažíte sa, aby boli spravodlivo rozdelené. Záleží vám na vašom vzťahu, ste oddaná partnerka, ale to isté očakávate aj od svojho muža. Rola milosrdnej sestry vám nesedí.

BÝK

Svojho partnera rozmaznávate a vaša starostlivosť je založená predovšetkým na starostlivosti o jeho chuťové bunky. Vždy, keď máte trochu viac času, elegantne prestierate stôl, rozkladáte sviečky a v kuchyni vyčarujete diela kulinárskeho umenia….

BLÍŽENCI

Vo vzťahu potrebujete slobodu. Nechcete, aby vás niekto akýmkoľvek spôsobom obmedzoval, ani vy neberiete mužovi slobodu. Nesnažíte sa ho podriadiť. Vyberáte si nezávislých, samostatných partnerov. Niekto, kto od vás očakáva, že mu budete robiť matku, žehliť košele a pripravovať sendviče do práce, bude sklamaný.

RAK

Nezaujímajú vás svetské veci, ako je upratovanie šatníka, večera a nákupy, viac vás zaujíma duchovná sféra života. Potrebám svojho partnera rozumiete ako nikto iný, zdá sa, že mu čítate myšlienky. Vie, že ak sa dostane do problémov, pomôžete mu dostať sa z nich alebo ho aspoň vypočujete a objímete. Má vo vás skutočnú oporu.

LEV

Nepatríte k ľuďom, ktorých pozornosť zamestnávajú záležitosti iných. Ste zaujatá svojou vlastnou osobou. Zmysel pre povinnosť vás núti viesť domácnosť a vy to robíte čo správne. Ste spokojná, pretože váš byt je uprataný a chladnička plná. Možno vám však chýba teplo a úprimná starostlivosť o milovanú osobu.

PANNA

Váš život sa točí okolo základných vecí. Sobotné ráno je vyhradené na upratovanie, večera je vždy pripravená načas. Podobne sa staráte aj o svojho partnera. Staráte sa o neho vo všetkom, preberáte domáce práce, predvídate jeho želania. Snažte sa občas si sadnúť, namiesto toho, aby ste sa neustále rozčuľovali a nájdite si čas na úprimný rozhovor.

Váha sa snaží svojho partnera prekvapiť na každom kroku a udržiavať vo vzťahu špecifické vzrušenie z prvých stretnutí.
Foto: shutterstock/PeopleImages.com – Yuri A

VÁHY

Snažíte sa byť doma viac než len upratovačkou. Muž vášho života vás nikdy neuvidí v župane a s natáčkami na hlave alebo bez jemného, ale dokonale naneseného mejkapu. Snažíte sa svojho partnera prekvapiť na každom kroku a udržiavať vo vašom vzťahu špecifické vzrušenie z prvých stretnutí.

ŠKORPIÓN

Ak niekoho naozaj milujete, chcete mu splniť všetko. Venujete sa mu celým srdcom a snažíte sa mu odstrániť všetky prekážky spod nôh. Svojho partnera rozmaznávate všetkými možnými spôsobmi. Na oplátku od neho očakávate plnú oddanosť, chcete si ho úplne privlastniť a podriadiť. To je dôvod, prečo sa niektorí muži môžu cítiť zahnaní do kúta.

STRELEC

V živote sa oddávate mnohým vášňam. Pocity sú pre vás veľmi dôležité, ale váš svet sa neobmedzuje len na domov, manžela a deti. Môže sa stať, že váš partner na vás márne čaká s večerou. Výročiam tiež venujete málo pozornosti. Nezriedka zabúdate dokonca aj na výročie svadby. Nie každý muž to dokáže akceptovať.

KOZOROŽEC

Vaša starostlivá povaha môže byť niekedy únavná. Máte tendenciu svojho partnera karhať a zaobchádzať s ním ako s dieťaťom. „Nasadil si si čiapku?“, „Choď spať, lebo je neskoro!“, „Nejedz toľko, lebo sa budeš cítiť zle!“ – tieto vety, žiaľ, neslúžia na posilnenie puta. Bude lepšie, ak upustíte od poučujúceho tónu a pokúsite sa zaviesť kooperatívnejšie vzťahy.

VODNÁR

Keďže sa držíte zásady, že každý partner má právo na svoj vlastný život, ponechávate svojmu mužovi veľa slobody. Realizujete sa aj mimo domova. Vo vašom vzťahu sú povinnosti rozdelené rovnomerne a váš manžel sa nevyhýba žiadnym domácim prácam. Vďaka tomu máte viac času pre seba a ani jeden z vás sa necíti vykorisťovaný.

RYBY

Od svojho partnera očakávate duchovnú podporu, preto dávate prednosť mužom, ktorým sa v živote darí. Nie je to však jednostranný vzťah. Hoci váš druh udržiava rodinu a robí väčšinu rozhodnutí, vy sa snažíte vytvoriť teplý domov, do ktorého sa s radosťou vracia. Okrem toho ste vždy pripravení ho vypočuť a utešiť.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Poradie milencov podľa znamenia zverokruhu: majster predohry verzus plachý, šarmantný

Júlové vibrácie nám prinesú veľa dobrého. Numerológovia to už vedia

The post Ste starostlivá partnerka? appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj