Skip to content
Menu
Menu

Ste toto znamenie zverokruhu? Choďte si zahrať lotériu. Je to šanca zbohatnúť

Prečítať článok

5.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Monkey Business Images).

Astrologická predpoveď na máj bude špeciálna pre dve znamenia zverokruhu. Ich šance na výhru v lotérii budú mimoriadne vysoké. Pri hre v lotérii sa na nich usmeje šťastie. Koho sa to týka?

Na koho sa usmeje šťastie pri hre v lotérii?
Foto: shutterstock/Monkey Business Images

Máj je rozhodne šťastným mesiacom pre dve z 12 znamení zverokruhu v horoskope. Šťastie, ktoré im bude priať, sa môže premeniť na šnúru úspechov. Jediné, čo musia osoby v týchto znameniach urobiť, je podstúpiť riziko, ktorému sa predtým radšej vyhýbali. Nezabudnite to však brať s odstupom a prižmúrením oka.

Neutíchajúca séria úspechov v máji pre Blížencov

Osoby v znamení Blížencov sa konečne dočkajú svojich „piatich minút“. Ich otvorená myseľ a zvedavosť na svet sa ukážu ako príležitosť zmeniť svoj osud. Osud bude mimoriadne na ich strane. Ich životné, obchodné a rodinné plány sa skončia šťastne. Máj bude pre nich časom, keď si vyskúšajú, čo im hovorí ich inštinkt. Oplatí sa im nepremeškať tento čas a zúčastniť sa súťaže alebo lotérie, pretože podľa astrologickej predpovede majú naozaj veľkú šancu vyhrať.

Osoby v znamení Blížencov sa konečne dočkajú svojich „piatich minút“.
Foto: shutterstock/Dean Drobot

Predtým bol skeptický, teraz ho môže víťazstvo pozitívne prekvapiť. Príležitosť pre Kozorožca v máji

Šťastie bude priať aj zverokruhu Kozorožec. Ľudia v tomto znamení sú mimoriadne vyspelí, často až príliš vyspelí na svoj vek. Už dlhé roky sú pri pohľade na všetky aspekty života skeptickí voči súťažiam a lotériám. Ak ste z tohto znamenia zverokruhu, určite si zapíšte šťastné čísla pre vás a zahrajte si lotériu a možno budete pozitívne prekvapení. Možno to bude prvé takéto veľké víťazstvo vo vašom živote. Najlepšie bude, ak zverokruh Kozorožcov tento čas nepremárni.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Jarná láska príde k dvom znameniam zverokruhu. Májové slnko konečne zohreje ich srdcia

Farba očí, ktorá naznačuje mimoriadny talent. Patríte k takýmto ľuďom?

The post Ste toto znamenie zverokruhu? Choďte si zahrať lotériu. Je to šanca zbohatnúť appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj