Skip to content
Menu
Menu

Takto vyzerala Beckham v mladosti. Investícia do zubára sa vyplatila. Bukálne koridory a pery sa zmenili

Prečítať článok

19.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Everett Collection).

Victoria Beckham si kúpila nový úsmev. Ako veľmi sa zmenila vďaka fazetám, ukazujú archívne fotografie.

Victoria Beckham si kúpila nový úsmev.
Foto: shutterstock/Everett Collection

Victoria Beckham sa rovnako ako jej manžel David Beckham teší z krásneho, hollywoodskeho úsmevu. Ak by chcela, pokojne by sa mohla objaviť v reklamách na zubnú pastu. Ukazuje sa však, že jej zuby a skus neboli vždy také dokonalé. Podstúpila sériu liečení. Jeden zo zubárov pred časom vypočítal, čo presne si bývalý člen kapely Spice Girls polepšil.

Victoria Beckham mala „úzky úsmev“

Zubár Sahil Patel v rozhovore pre magazín Hello! priznal, že Victoria Beckham sa mohla tešiť zo zdravého, no nedokonalého úsmevu aj v tínedžerskom veku. Speváčka si toho musela byť vedomá, pretože sa málokedy usmievala.

„V tínedžerskom veku mala kozmeticky úzky úsmev a menšiu spodnú čeľusť, čo malo za následok nepriaznivé nakláňanie predných a zadných zubov. Vyzerá to ako malý alebo úzky úsmev, ktorý neumožňuje ukázať veľa zubov v porovnaní s typickým Americký úsmev“

– povedal zubár.

Ten istý špecialista pripustil, že podľa jeho názoru Beckham v určitom okamihu dostala fazety.

„Vyzerá to tak, že na svojich horných desiatkach a pravdepodobne aj dolných desiatich zuboch mala keramické fazety, aby zlepšila zarovnanie, šírku a farbu jej úsmevu. Náklon jej zubov stále nie je úplne opravený, ale keramika je navrhnutá tak, aby vyvážila šírku jej úsmevu. „Priamy“ úsmev sa dosiahne, aj keď zuby nie sú v ideálnej polohe“

– povedal pre časopis.

POZRITE TIEŽ AJ: Cristiano Ronaldo si kúpil nový úsmev. Takto vyzeral predtým, ako zbohatol a išiel k zubárovi

Victórii Beckhamovej nestačia strojčeky a bielenie zubov

Iná zubárka, doktorka Rhona Eskander z Chelsea Dental Clinic, vo videu zverejnenom na TikTok poznamenala, že Beckham kedysi bojovala s „hlbokým uhryznutím“, čo znamená, že jej horné zuby prekrývali spodné zuby viac, ako by mali. Dodala tiež, že teraz má Victoria Beckham vďaka práci špecialistov plnšie bukálne koridory. Zmenila sa aj dĺžka jej zubov.

„Niektorí ľudia sa to snažia dosiahnuť ortodontickou liečbou, ako sú strojčeky, ale keďže sa zmenil tvar a farba zubov Victorie Beckham, je zrejmé, že si dala urobiť fazety. Takýto efekt sa nedá dosiahnuť iba ortodontickými strojčekmi a bielením“

– povedala.

Lekárka tiež dodala, že väčšie zuby poskytujú perám väčšiu oporu, vďaka čomu vyzerajú nadvihnuté, plnšie a mladšie. Victoriin nový úsmev výrazne omladil. Pozrite sa, ako sa to zmenilo.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Má 54 rokov a brucho ploché ako doska. Tréner Lopez prezradil tajomstvo. „Aspoň sedem denne“

David Beckham ukázal svoj obrovský majetok. A tam? V popredí… pôsobivé sliepky!

The post Takto vyzerala Beckham v mladosti. Investícia do zubára sa vyplatila. Bukálne koridory a pery sa zmenili appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj