Skip to content
Menu
Menu

Tento strih sa stal hitom kaderníckych salónov. Podobný účes nosí aj Jenna Ortega

Prečítať článok

25.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/@nathalie_mann).

Vracia sa vo veľkom štýle a rozvíja tohtoročné trendy krásy. Jednoduchý koncept, ktorý v skutočnosti dodáva značnú dávku sebavedomia, je jednou z tých možností, po ktorých sa stylisti zbláznia. Aké účesy budú trendy v roku 2024? Tento strih sa stal hitom kaderníckych salónov.

Aké účesy budú trendy v roku 2024? Tento strih sa stal skutočným hitom.
Foto: instagram.com/@nathalie_mann

Trendy krásy nepoznajú slovo „zbohom“. Kým začiatkom tohto roka trendsetterky spoločne nabádali k zmene vzhľadu, pričom sa podobali na manželky gangstrov z obrazovky, Kendall Jenner a Hailey Bieber sa čoskoro prihovárali za kontroverzný návrat do minulosti, ľudovo nazývaný blue glam make up. Teraz sa v kaderníckych salónoch opäť dostáva do popredia francúzsky šik.

Aké účesy budú trendy v roku 2024? Tento strih je opäť v obľube

Štýl Jane Birkin ešte nepovedal svoje posledné slovo. Pred rokmi ho hrdo nosila ikona 60. rokov a stal sa synonymom elegancie a odvahy. Veľký návrat zaznamenal v minulej sezóne, keď rozstrapkanú, rozviatú ofinu hrdo nosili najväčšie hviezdy a celebrity, čím presvedčili ženy na celom svete, aby ju tiež nosili. Túto jar sa opäť vracia na zoznam trendov krásy a s gráciou preberá vedúcu úlohu.

Birkin bangs, ako sa tento strih odborne nazýva, nie je nič iné ako rovná ofina s rozstrapkanými koncami, ktorá siaha tesne za obočie. Od klasickej rovnej ofiny ju odlišuje jej ľahkosť. Strih v štýle Jane Birkin je navrhnutý tak, aby jemne odhaľoval čelo a presvital, čím vytvára dojem, že je nonšalantne spustený nad očami.

Aké ofiny sú trendom roku 2024? Tu je návod, ako si ostrihať vlasy, aby boli trendy

Birkin bangs je jedným z najlichotivejších účesov. Hoci sa najlepšie hodí k dlhším, rovným alebo vlnitým vlasom, neodmieta sa ani pri o niečo kratšom strihu. Zároveň dobre funguje s každým typom tváre.

Ofinu Jane Birkin si už obľúbili Jenna Ortega a Emily Ratajkowski. Niet divu. Dodáva celkovému vzhľadu očarujúci a elegantný nádych. Je to tiež jeden z tých účesov, ktoré zvýrazňujú črty tváre a opticky uberajú roky. Ofina zo 60. rokov dodáva ľahkosť a mladistvý šarm, zatiaľ čo rozstrapatený vzhľad ušetrí veľa času pri úprave vlasov pred zrkadlom.

Birkin bangs má pôsobiť ležérne. Túto sezónu budeme ofinu opäť nosiť vo veľkom.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Takýmto účesom by sa mali vyhýbať dámy po 40-tke. Sú nemoderné a opticky pridávajú roky

Slovenské ženy si zamilovali „elegantný bob“. Tento strih bude hitom tohto leta

The post Tento strih sa stal hitom kaderníckych salónov. Podobný účes nosí aj Jenna Ortega appeared first on Vášeň v tebe.