Skip to content
Menu
Menu

Tento účes si podmaní leto. Zvládnete ho za 10 sekúnd! Perfektný na svadby a sväté prijímanie

Prečítať článok

16.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Jan Cieplik).

Jednoduché a rýchle, ale zároveň očarujúce účesy a drdoly si už nejaký čas získavajú srdcia žien a vyvolávajú vlny na sociálnych sieťach. Ukázalo sa, že nemusíte tráviť veľa času pred zrkadlom, aby ste zaujali svojimi vlasmi. Tento drdol zvládnete za 10 sekúnd! Je to dokonalý účes na leto.

Jednoduchý účes na leto. Tento drdol zvládnete za 10 sekúnd.
Foto: shutterstock/Jan Cieplik

Dlhý čas bol hlavným účesom „lift bun“, ale s popularitou „old money“ a „quiet luxury“ si čoraz viac žien vyberá nižšie, elegantnejšie a klasickejšie účesy. Nie je prekvapením, že tento štýl je nielen pohodlný, ale aj dopĺňa ležérne aj formálne účesy.

Jednoduchý účes na leto. Tento drdol zvládnete za 10 sekúnd

Tvorca digitálneho obsahu s účtom na Instagrame „its.alix“ sa na internete delí o rôzne stylingové, kozmetické a účesové triky. V jednom zo svojich videí ukazuje, ako len za 10 sekúnd premeniť konský chvost na očarujúci drdol, ktorý je skvelý na každodenné účesy aj na významné príležitosti. „Z konského chvosta na drdol za 10 sekúnd“ – napísala pod zdieľaný príspevok.

Na tento účes potrebujete len kefu a gumičku do vlasov. Ak však chcete, aby bol tento účes o niečo elegantnejší, môžete si zaobstarať aj uhladzovaciu kefu a lak na vlasy. Ako na to. Rozčešte si vlasy a zviažte ich do hladkého nízkeho chvosta. Potom vytiahnite vlasy z chvosta do polovice cez jednu časť gumičky, druhú časť vlasov stočte pri základni chvosta, okolo vytvorenej slučky vlasov a koniec vlasov zachyťte gumičkou pod drdol. „Milujem ho, je taký jednoduchý,“ komentovala ho jedna z internetových používateliek.

Jednoduchý účes na svadbu alebo prijímanie, ktorý nepoškodí vlasy

Populárna blogerka Alina Shmidt zasa na svojom profile ukázala jeden zo spôsobov, ako vytvoriť dokonalé vlny. Žiadna kulma ani natáčky, ale namiesto toho tri dlhé ponožky, ktoré sa jednoducho zviažu a upevnia na temene hlavy, potom sa vlasy rozdelia na tri pramene, každý sa obtočí okolo ponožky a nakoniec sa zviažu do drdolu a upevnia obtočením konca ponožky. V tomto účese môžete očakávať wow efekt po niekoľkých hodinách alebo celej noci.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Hodvábne hladké vlasy ako po návšteve salónu? Odborníčka odhaľuje recept na fenomenálny kondicionér

Taký objem vlasov som už dlho nezažila. Tento účes pre tenké vlasy je majstrovské dielo

The post Tento účes si podmaní leto. Zvládnete ho za 10 sekúnd! Perfektný na svadby a sväté prijímanie appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj