Skip to content
Menu
Menu

Tieto mená naznačujú finančný úspech. Nosíte jedno z nich? Máte silu prilákať peniaze

Prečítať článok

23.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/4 PM production).

Mnohí ľudia sú presvedčení, že mená majú veľkú moc. Ako by ste teda mali pomenovať svoje dieťa, ak chcete, aby bolo finančne úspešné? Oplatí sa vybrať jedno z troch mien, ktoré pôsobia ako magnet na šťastie.

Mená, ktoré priťahujú bohatstvo. 
Foto: shutterstock/4 PM production

Výber mena pre dieťa je pomerne náročný. O to viac, keď veríte v jeho význam. Ak chcete, aby bolo vaše dieťatko predurčené na bohatstvo, vyberte si jedno z nasledujúcich troch. Takto si môžete byť istí, že sa nikdy nebude sťažovať na nedostatok peňazí. Samozrejme, nezabudnite k tomu pristupovať s odstupom a prižmúrením oka.

Viktória dôveruje svojej intuícii, ktorá jej radí dobre. Sústredí sa na víťazstvo

Victoria z gréčtiny znamená „víťazstvo“. Niet divu, že peniaze priťahuje ako magnet. Keď si kúpi stierací žreb, takmer vždy niečo vyhrá. Samozrejme, nie všetko sa u nej deje náhodou. Viktória sa orientuje na úspech a je intuitívna. Vďaka tejto kombinácii vlastností je v práci veľmi dobrá a po kariérnom rebríčku stúpa bez väčších problémov. Je talentovaná, inteligentná a vie, čo chce od života. Vďaka tomu sa nemôže sťažovať na prázdne bankové konto.

Alexandra vie, čo chce. Je rodená podnikateľka

Alexandra je mimoriadne vynaliezavá, dokáže sa zorientovať v každej situácii a má cit pre správne rozhodnutia. Okrem toho má myseľ skutočnej podnikateľky, ktorá presne vie, čo má robiť, aby zbohatla. Ak potrebujete vyjednať výhodnú zmluvu, pošlite Alexandru. Môžete si byť istí, že sa vráti s dobrými správami. Potom už len nezabudnite na štedrú prémiu za dobre vykonanú prácu. Inak si založí vlastnú firmu, ktorá je odsúdená na úspech.

Ktoré mená pôsobia ako magnet na šťastie?
Foto: shutterstock/Gecko Studio

Anna na svojom úspechu tvrdo pracuje. Výsledky vidí na svojom účte

Anna je človek, ktorý sa nebojí tvrdej práce. Keď sa jej do cesty postavia výzvy, vyhrnie si rukávy a ide do akcie. Je ambiciózna, vytrvalo si ide za svojím cieľom, je cieľavedomá a inteligentná. Vie, že „bez práce nie sú koláče“. Vďaka tomuto postoju sa nemôže sťažovať na nedostatok peňazí, pretože jej tvrdá práca je vždy bohato odmenená. Je to špecialistka.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Šťastie ich neopúšťa a to všetko kvôli dátumu narodenia. Astrológia to objasňuje

Ženy v týchto znameniach zverokruhu môžu byť žiarlivé. Majú tendenciu kontrolovať a vyžadujú si pozornosť

The post Tieto mená naznačujú finančný úspech. Nosíte jedno z nich? Máte silu prilákať peniaze appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj