Skip to content
Menu
Menu

Tieto nechty budú hitom tohto mája. Manikérky ich považujú za najkrajší trend

Prečítať článok

1.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Mariia Boiko).

Keď začnú kvitnúť kvety a opadne zima, cítime potrebu osviežiť nielen náš šatník, ale aj nechty. Tieto nechty si obľúbili nielen dámy všetkých vekových kategórií, ale aj známe osobnosti. Manikérky sa zhodujú, že tento vzor je hitom jari.

Ombré nechty. Horúci trend v jarnej manikúre 2024.
Foto: shutterstock/Mariia Boiko

Technika ombré pri zdobení nechtov zahŕňa vytváranie farebného gradientu, kde jedna farba prechádza do druhej. Zvyčajne sa začína svetlejším odtieňom v spodnej časti nechtov a smerom ku končekom prechádza do tmavšieho odtieňa. Kľúčom je plynulý prechod – malo by to vyzerať, akoby farby prirodzene prechádzali jedna do druhej.

Ombré nechty sú spoľahlivým spestrením vašej každodennej manikúry

Či už ste fanúšičkou jemných neutrálnych farieb alebo jasných, sviežich odtieňov, tieto elegantné vzory sa hodia každému štýlu a príležitosti. Krása ombré manikúry spočíva v tom, že sa hodí ku všetkým tvarom nechtov, najmä k hranatým a štvorcovým (ktoré sú v súčasnosti na vrchole nechtových trendov roku 2024) a je prekvapivo jednoduché si ju vytvoriť doma.

Chrómová ombré manikúra je skutočným hitom. Kombinuje dva z najmodernejších typov manikúry

Tieto oválne nechty majú ružový podklad. Nechty sa pýšia chrómovým povrchom pre moderný a trendy vzhľad.

Krátka manikúra s hranatými nechtami je ideálna pre každú z vás. Mnohé dámy si ju vyberajú na svadbu alebo na sväté prijímanie

Francúzske ombré je niekedy označované ako „baby boomer nails“, pretože počas baby boomu (1946-1964) sa mnohé ženy rozhodli nalakovať si nechty v odtieňoch ružovej a bielej. Využíva presne rovnaké farby ako francúzska manikúra, teda telový alebo bledoružový základ s bielou špičkou, ale je tu jeden zásadný rozdiel. A to, že pri štýle baby boomer jedna farba prechádza do druhej, čím sa dosiahne veľmi jemný a plynulý prechod (ombré) a výsledkom sú neutrálne pôsobiace nechty, ktoré sa hodia jednoducho ku všetkému. Hranatý tvar dodáva tomuto sofistikovanému trendu určitý charakter. Takéto nechty pristanú každej žene.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Po rokoch sú opäť v obľube. Zákazníci žiadajú červené ombre nechty a tie sa už stali hitom leta 2024

Manikúra na zoštíhlenie prstov? To vám kozmetička nepovie! Tvar nie je všetko

The post Tieto nechty budú hitom tohto mája. Manikérky ich považujú za najkrajší trend appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj