Skip to content
Menu
Menu

Tieto tri znamenia zverokruhu čaká príjemné prekvapenie. Stačí počkať do druhej polovice apríla

Prečítať článok

16.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Billion Photos).

Apríl je mesiac, v ktorom sa toho z astrologického hľadiska deje nezvyčajne veľa. Retrográdny Merkúr, zatmenie Slnka a Venuša v znamení Barana sú javy, ktoré môžu v našom osobnom živote spôsobiť poriadny rozruch. Pre niektorých budú planéty priaznivé, iní budú musieť počítať so vznikajúcimi problémami. Zistite, ktoré znamenia zverokruhu budú môcť počítať s príjemným prekvapením od osudu. Koniec apríla bude pre ne mimoriadne šťastný.

Ktoré tri znamenia zverokruhu čaká príjemné prekvapenie?
Foto: shutterstock/Billion Photos

Býk – pripravte sa na sezónu

Druhá polovica apríla bude pre Býkov príležitosťou na vydýchnutie. Po intenzívnom a chaotickom období Barana nastane pokojné a príjemné obdobie na riešenie konfliktov a ujasnenie si najpálčivejších otázok.

Venuša, patrónka Býkov, umožní upevniť a posilniť vzťahy. Nezadaní Býci môžu počítať so šťastím aj v citovej oblasti. Retrográdny Merkúr môže oživiť starú lásku alebo známosť, ktorá mala mimoriadny potenciál. Šťastie v láske – práve v tomto znamení prejde Býkom koniec apríla a prvá polovica jeho obdobia.

Býci by si však mali uvedomiť, že milostné vzrušenie nie je všetko. Koncom apríla by sa mali radšej zamerať na finančné záležitosti a svoju kariéru. Môže sa totiž ukázať, že svojou tvrdohlavosťou a bojovou energiou, ktorú v nich obdobie Barana vzbudilo, ohrozia svojho šéfa.

Váha – poučenie a jej uplatnenie v budúcnosti

Obdobie Barana pre Váhy, ktoré milujú harmóniu, mohlo byť nezvyčajným napätím. Z tohto dôvodu bude druhá polovica apríla, keď sa atmosféra odkloní od agresívnej a nepokojnej energie Barana a zmení sa na stabilitu, ktorá sa spája s Býkom, pre ňu úľavou a príležitosťou na vydýchnutie.

Bude to vhodný čas na spytovanie svedomia. Váhy sa budú vedieť dištancovať a pozrieť sa na seba a svoj život z perspektívy. Hoci to neznie veľmi príjemne, pre Váhy bude tento čas veľkou príležitosťou na rast a učenie. Váhy toto obdobie ocenia, najmä ak sa v poslednom čase cítili stratené, nepochopené a osamelé.

Nesmieme zabúdať, že patrónkou Váh, rovnako ako v prípade Býka, je Venuša. Z tohto dôvodu môže toto obdobie priniesť aj nové známosti, nádeje a milostné vzplanutia. Našťastie sa Váhy dokážu poučiť z minulosti a napraviť svoje chyby. Budú schopné dokázať svoju hodnotu a vydať zo seba to najlepšie.

Pre ktoré znamenia zverokruhu bude apríla mimoriadne šťastný?
Foto: Pixabay/JillWellington

Kozorožec – ocení podporu blízkych a začne konať

Apríl je pre Kozorožca mesiacom, v ktorom sa konečne bude cítiť bezpečne. Vráti sa mu pocit stability, ktorý pred časom stratil. Vďaka posilneniu rodinných väzieb a nájdeniu podpory medzi blízkymi bude mať konečne energiu a silu na dôležité kroky.

Nedočkavý Kozorožec sa nezastaví – v apríli bude mať šancu dosiahnuť všetky svoje ciele. Môže tiež prijať novú výzvu, vystúpiť zo svojej komfortnej zóny alebo dostať príležitosť, ktorá sa neodmieta. Kozorožcovi bude osud priať najmä vo finančných záležitostiach a v kariére. Navyše bude mať výbornú náladu.

V apríli sa môže stať, že Kozorožec nájde riešenie všetkých svojich existujúcich problémov. Pripravte sa na to, že energia bude vo váš prospech – nech sa rozhodnete pre čokoľvek, všetko sa vám podarí.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Prílev hotovosti alebo možno neplánované výdavky? Pozrite si svoj finančný horoskop

Najvernejšie znamenia zverokruhu. Zoznam astrológov nie je dlhý

The post Tieto tri znamenia zverokruhu čaká príjemné prekvapenie. Stačí počkať do druhej polovice apríla appeared first on Vášeň v tebe.