Skip to content
Menu
Menu

Tieto znamenia zverokruhu sa priťahujú ako magnet. Spokojnosť v posteli zaručená!

Prečítať článok

15.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Jacob Lund).

Zhoda znamení zverokruhu je jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré treba zohľadniť pri budovaní vzťahu s inou osobou. Astrológovia sa domnievajú, že pri výbere partnera by sme sa mali riadiť nielen jeho vzhľadom a osobnosťou, ale aj jeho sexuálnou energiou, ktorá sa mení podľa dátumu narodenia. Určité konfigurácie v horoskope zvyšujú šance na úspešný sexuálny život, preto vám vysvetlíme, ktoré znamenia zverokruhu sa k sebe v posteli najlepšie hodia a ktoré nie.

Ktoré znamenia zverokruhu sa priťahujú ako magnet?
Foto: shutterstock/Jacob Lund

Znamenie zverokruhu môže určiť naše predispozície v rôznych aspektoch profesionálneho a súkromného života. Aj keď osobne astrológii neveríme, z čistej zvedavosti by sme mali zistiť, ktoré znamenia zverokruhu sa k sebe hodia a s ktorými bude veľmi ťažké vytvoriť úspešný vzťah.
Zodpovedajúce znamenia zverokruhu môžu ovplyvniť náš prístup k vzťahom, naše správanie k partnerovi a dokonca aj náš sexuálny život. Ako iste tušíte, nie všetky kombinácie horoskopov sú rovnako úspešné
Niektoré znamenia zverokruhu sa k sebe v posteli nehodia a ak medzi dvoma ľuďmi nie je chémia, milostný vzťah jednoducho nemá zmysel. Preto rozptýlime všetky pochybnosti o tom, ktoré znamenia zverokruhu sú najlepšími milencami.

Baran a Strelec – zhoda znamení zverokruhu, ktorá zmierňuje konflikty

Tieto znamenia zverokruhu sa k sebe hodia. Baran a Strelec milujú spoločnosť iných ľudí, ale najviac si cenia jeden druhého. Sú veľmi energickí, ale zároveň sú jeden druhému útočiskom v ťažkých chvíľach. Vzájomne zjemňujú ťažké charaktery a prinášajú to najlepšie z nich. 

V posteli sú Baran a Strelec mimoriadne živou kombináciou. Nehanbia sa za svoje telo a sú ochotní používať erotické pomôcky, aby si navzájom poskytli extra potešenie. Dá sa preto predpokladať, že sú „dokonalou dvojicou“ a jedinou prekážkou, ktorá sa môže v ich vzťahu objaviť, je tretia osoba. Žiaľ, medzi znameniami zverokruhu, ktoré podvádzajú najčastejšie, sú na čele zoznamu Baran a Strelec.

Rak a Býk vytvárajú silný a stabilný vzťah, v ktorom je každý z nich dokonale doma.
Foto: shutterstock/Hananeko_Studio

Býk a Rak – dokonalá kompatibilita v každej oblasti života

Rak a Býk sú ďalšou skvelou zhodou znamení zverokruhu. Obaja sú realisti, takže spoločný život pre nich nie je problém. Vytvárajú silný a stabilný vzťah, v ktorom je každý z nich dokonale doma. Všetky problémy vo svojom živote riešia dialógom, ale to neznamená, že ich vzťahu chýbajú vzrušujúce momenty.

Býk a Rak sú tiež zhodné znamenia zverokruhu v posteli. Možno nie sú najvášnivejšími milencami v zverokruhu, ale dokážu si navzájom načúvať. Časom ich vzťah v tomto aspekte len získava a k rozchodu dochádza len vo výnimočných prípadoch, napríklad pri častých hádkach o peniaze.

Blíženci a Vodnár – magnetická príťažlivosť v posteli aj v živote

Blíženci a Vodnár sú vzdušné znamenia, ktoré si nadovšetko cenia slobodu, no spolu dokážu vytvoriť úspešný vzťah plný voľnosti a priestoru pre vlastný priestor. Tieto znamenia zverokruhu nemôžu žiť jeden bez druhého. Najmä preto, že v ich spoločnom živote nie je núdza o cestovanie a vzrušujúce chvíle.

Pokiaľ si každý z nich po niekoľkých mesiacoch zamilovanosti nenájde niekoho nového pre seba, môžu byť pre seba spriaznenými dušami. Blíženci aj Vodnár radi experimentujú v posteli, takže ich sexuálny život bude určite úspešný. Jediné, čo by mohlo takýto vzplanutý cit pokaziť, je nával domácich prác, ktorým sa ani jedno z týchto znamení zverokruhu nerado oddáva.

Kozorožec a Panna – tieto znamenia zverokruhu nemôžu žiť jeden bez druhého

Úspešnou zhodou medzi znameniami zverokruhu je aj Panna a Kozorožec. Ich láska je zrelá a praktická, čo však vôbec nemusí byť na škodu. Spája ich racionálny prístup k životu a skutočnosť, že obaja neznášajú nečestnosť. Na druhej strane, zrada by pre nich bola tým najhorším ponížením.

Na rozdiel od zdania, medzi znameniami, ktoré sú najlepšími milencami, Panna a Kozorožec obsadzujú popredné miesta. Je to preto, že sú to partneri plní záväzkov. Pracujú na sebe v každej oblasti života, pretože sa usilujú o dokonalosť. Takže keď už nájdu svoju „druhú polovičku“, s veľkou vášňou sa venujú aj uspokojovaniu svojho partnera.

Úspešnou zhodou medzi znameniami zverokruhu je aj Panna a Kozorožec, ich láska je zrelá a praktická.
Foto: shutterstock/Hananeko_Studio

Lev a Váhy – chcú sa neustále, až lietajú iskry

Spomedzi 12 znamení zverokruhu vykazujú dobrú kompatibilitu aj Lev a Váhy. Ľudia v týchto znameniach sa rýchlo nudia, preto im môže trvať dlho, kým sa nájdu. Keď sa tak však stane, často vznikne vzťah na celý život.

Napriek svojim náročným povahám tvoria Lev a Váhy silný pár, ktorý sa navzájom podporuje pri dosahovaní životných úspechov a neutralizuje svoje nedostatky. Obaja sú vysoko inteligentní a vo všeobecnosti kladú veľký dôraz na sebarozvoj. Lev podporuje Váhy, keď začnú pochybovať o svojich schopnostiach a Váhy sú jediné, kto dokáže zastaviť jeho výbušnú povahu, aby „nevybuchla“. V spálni sa tieto znamenia zverokruhu tiež dokonale dopĺňajú.

Škorpión a Ryby – úplné porozumenie a rozdelenie povinností

Len emocionálne Ryby dokážu rozpustiť tvrdú citovú škrupinu Škorpióna. Toto znamenie zverokruhu môže na prvý pohľad pôsobiť chladne a bezcitne, ale v hĺbke duše sa túži otvoriť láske. Ak sa mu to podarí, môžete sa spoľahnúť, že vzťah medzi Škorpiónom a Rybami bude úctivý a vrúcny.

Škorpión môže zasnenej Rybe pomôcť zostúpiť trochu na zem, pretože táto má niekedy tendenciu idealizovať si vzťah a vyzdvihovať ho po všetkých minulých milostných neúspechoch. Táto dvojica sa od seba navzájom učí po celý život. Ich vzťah je intímny a plný porozumenia.

Ktoré znamenia zverokruhu by spolu nikdy nemali byť, pretože sa k sebe v posteli a v živote vôbec nehodia?
Foto: shutterstock/Prostock-studio

Nesúlad znamení zverokruhu. Nulová chémia a závan monotónnosti

Už vieme, medzi ktorými zverokruhmi to najviac iskrí. Poďme teda zistiť, ktoré znamenia zverokruhu by spolu nikdy nemali byť, pretože sa k sebe v posteli a v živote jednoducho nehodia.

Baran a Ryby – pokiaľ ide o znamenia zverokruhu, ktoré najviac podvádzajú, Baran je na čele zoznamu. Žiaľ, Ryby, ktoré túžia po úprimnej náklonnosti, nebudú v takomto vzťahu nikdy šťastné.
Býk a Blíženci – toto sú znamenia zverokruhu, ktoré by spolu nemali byť. Nestáli ako vzduch, Blíženci nebudú šťastní, ak budú žiť stabilným životným štýlom, ktorý uprednostňujú prízemní, rutinu milujúci Býci.

Rak a Váhy – tieto znamenia zverokruhu sa k sebe nehodia, aj keď je medzi nimi chémia. Rozdeľuje ich predovšetkým ich životný štýl. Energické Váhy a rodinne založený Rak – sú v horoskope oheň a voda. Trvalý vzťah je takmer nereálny.
Lev a Škorpión – znamenia zverokruhu, ktoré nie sú kompatibilné v posteli. Obaja chcú dominovať silou a to je, bohužiaľ, pre oboch neúnosné.
Panna a Vodnár – majú spoločné úplne všetko. Panna ako najprízemnejšie znamenie zverokruhu v kombinácii s uleteným Vodnárom neveští nič dobré.
Strelec a Kozorožec – Strelec má rád, keď sa okolo neho veľa deje, zatiaľ čo Kozorožec môže byť až bolestne predvídateľný a pragmatický. Táto kombinácia znamená nulovú chémiu a žiadne témy na rozhovor.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Je dobré poznať svoj kameň. Prinesie vám šťastie a dobrú energiu

Narodili sa pod šťastnou hviezdou. Tri znamenia zverokruhu, na ktoré sa usmieva osud

The post Tieto znamenia zverokruhu sa priťahujú ako magnet. Spokojnosť v posteli zaručená! appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj