Skip to content
Menu
Menu

Tieto znamenia zverokruhu vás rozpália. Vládne im živel ohňa

Prečítať článok

19.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/stockfour).

Znamenia zverokruhu sú riadené štyrmi živlami. Tie, ktorých patrónom je oheň, majú ohnivú povahu. Stojí za to vedieť, ktoré znamenia zverokruhu majú v sebe prvok ohňa a čo to pre nich znamená.

Ktoré znamenia zverokruhu vás rozpália?
Foto: shutterstock/stockfour

Prvky. Komu sa v astrológii venujú?

Oheň teda podporujú znamenia ako Lev, Baran a Strelec, zemský živel Býk, Panna a Kozorožec, vodu Rak, Ryby a Škorpión a vzduch majú znamenia ako Blíženci, Vodnár a Váhy.

Každá z týchto skupín sa vyznačuje jedinečným súborom vlastností, ktoré sú umocnené daným živlom. Najtemperamentnejší a najimpulzívnejší zo všetkých dvanástich znamení sú príslušníci znamenia ohňa. Čo sa o nich oplatí vedieť?

Oheň v levovi zvyšuje jeho sebavedomie

Majestátny Lev má v sebe plameň, ktorý neustále horí a pôsobí svojou krásou a vznešenosťou. Levy majú vďaka patronátu ohňa vrelé, obrovské srdce pre druhých. Dokážu byť veľkorysí, láskaví, hrdí a keď milujú, tak ohnivou láskou.

Oheň im však dáva náhradu za impulzívnosť. Ak sa Levom niekto postaví do cesty a nie je ochotný uhnúť, môže si byť istý, že skončí v ohnivom hneve.

Lev je kráľovským znamením zverokruhu, takže oheň umocňuje aj jeho túžbu vládnuť a mať ľudí podriadených. Ľudia narodení v tomto znamení sa preto často osvedčujú na vedúcich pozíciách.

Ohnivý temperament Barana. Ide ako prvý

Znamenie zverokruhu, ktorým je Baran, začína celú plejádu horoskopu. Práve od neho začínajú všetky znamenia zverokruhu a nie je to bezdôvodné. On nesie symbolický plameň, ktorý osvetľuje cestu ostatným a určuje jej smer.

Baran je rád prvý. Koná rýchlo, niekedy až príliš impulzívne. To často vedie k hádkam a vtedy sa ukáže jeho pravý živel – vtedy je nekontrolovateľný ako skutočný oheň.

Baran sa preto často osvedčuje ako advokát, pretože dokáže vyhrať takmer každú slovnú prestrelku. Sú to bojovníci, ktorí prechádzajú životom s plameňom v srdci.

Strelci majú v sebe nezvyčajný druh ohňa. Sú zapálení vnútornou vášňou pre život.
Foto: shutterstock/Roman Samborskyi

Strelec a vášeň pre život na každom kroku

Strelci majú v sebe nezvyčajný druh ohňa. Sú zapálení vnútornou vášňou pre život. Dobrodružstvo, adrenalín a nestálosť sú ich palivom, ktoré je potrebné na zapálenie ohňa v ich srdciach.

Nie nadarmo sa o ľuďoch, ktorí kráčajú životom sami, ktorí sa vymedzujú, ktorí sú individualisti, hovorí, že sú „slobodní“, pretože práve zverokruh Strelec je vždy zodpovedný sám pred sebou.

Jeho plameňom je aj jeho odvaha – bez nej by nemohol zažiť toľko úžasných dobrodružstiev. Je vždy pripravený doslova na všetko a strach pozná len z rozprávok.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Štyri znamenia zverokruhu, s ktorými je ťažké nadviazať trvalý vzťah

Čo by znamenia zverokruhu nemali jesť? Veľký stravovací horoskop

The post Tieto znamenia zverokruhu vás rozpália. Vládne im živel ohňa appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj