Skip to content
Menu
Menu

Tieto znamenia zverokruhu zvedú každého muža. Majú magický magnetizmus

Prečítať článok

7.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Ironika).

Môže znamenie zverokruhu ovplyvniť našu schopnosť flirtovať a prinútiť ostatných, aby sa do nás zamilovali? Astrológia je o tom presvedčená! Ktoré znamenia zverokruhu teda majú v sebe kúzlo lásky a dokážu každého očariť? Ženy narodené v troch z dvanástich znamení zverokruhu sú na čele milostnej hry.

Ktoré znamenia zverokruhu zvedú každého muža?
Foto: shutterstock/Ironika

Znamenie zverokruhu a flirtovanie, šarm a oheň

To, či sme dobrí vo flirtovaní a získavaní sŕdc mužov alebo žien, závisí od mnohých faktorov. Astrológovia sú však presvedčení, že veľa v tomto smere závisí od znamenia zverokruhu, v ktorom sme prišli na tento svet.

Niektoré znamenia zverokruhu môžu brať flirtovanie ako hru a výzvu, zatiaľ čo iné berú zamilovanosť mimoriadne vážne. Ktoré znamenia sú známe svojou zvodnou povahou a flirtovaním?

Lev. Silné a charizmatické ženy

Ženy narodené v znamení Leva chcú, aby im celý svet ležal pri nohách. Milujú vládnuť, vrátane mužských sŕdc. Preto nie je prekvapením, že túžia aj po obdive zo strany mužov.

Levice milujú byť stredobodom pozornosti a takmer dokonale ovládajú umenie priťahovať mužské pohľady. Rozhovory so znamením zverokruhu Lev budú vždy vzrušujúce a ich charizma si získa každého.

Baran. Ohnivá sila lásky

Ženy narodené v znamení Barana majú v sebe skutočný oheň. Je to jedno z najhorúcejších znamení zverokruhu, čo je samozrejme spôsobené živlom ohňa, ku ktorému toto znamenie patrí.

Keď si predstavíte ženu v znamení Barana, možno sa vám vybaví úžasná kráska s hnedými alebo čiernymi vlasmi a červenými perami. Nikto neodolá takejto kráse a sprievodnému temperamentu ženy narodenej v znamení Barana. Keď začne flirtovať, rozpáli všetky partnerove zmysly a nezastaví sa pred ničím.

Nikto nedokáže odolať kráse a sprievodnému temperamentu ženy narodenej v znamení Barana.
Foto: shutterstock/BinGoTinGo

Škorpión. Prefíkane vám ukradne srdce

Hoci je živlom Škorpióna voda, milostným temperamentom má bližšie k ohňu. Prefíkaní Škorpióni si dokážu omotať druhú osobu okolo prsta a o vzrušenie pri flirtovaní nebude núdza.

Škorpióni neznášajú nudu, preto sa budú snažiť, aby do ich života vstúpili noví ľudia, ktorí ich nadchnú. Keď sa delikvent ocitne v sieti ženy Škorpióna, rýchlo zabudne na svoje meno. Zo Škorpióna sa mu zatočí hlava vo sfére emócií a rýchlo sa bezhranične zamiluje.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Muži týchto znamení zverokruhu sú najlepšími partnermi. Svoju polovičku rozmaznávajú

Ľudia v týchto znameniach zverokruhu sa zdráhajú deliť. Sú prefíkaní, nielen čo sa týka peňazí

The post Tieto znamenia zverokruhu zvedú každého muža. Majú magický magnetizmus appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj