Skip to content
Menu
Menu

Toto sú najmodernejšie účesy pre 60-tničky. Uberajú roky a pridávajú triedu

Prečítať článok

8.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Jasen Wright).

Účesy pre ženy po 60-tke prešli dlhú cestu od tradičného obrazu nudných krátkych účesov alebo zastaraných šatiek. Dnes sa ženy po 60-tke môžu tešiť zo širokej škály štýlových a sofistikovaných účesov, ktoré zvýraznia ich krásu a individualitu.

Najmodernejšie účesy pre 60-tničky. Uberajú roky a pridávajú triedu.
Foto: shutterstock/Jasen Wright

Či už dávate prednosť krátkym strihom pixie, elegantným bobom alebo pôvabným vrstveným účesom, k dispozícii máte veľa možností. V tomto článku vám ukážem najlepšie účesy pre ženy po 60-tke, ktoré predstavujú moderné a nadčasové štýly, ktoré sa vymykajú vekovým stereotypom.

Blond bob so zvýraznenými prameňmi

Vrstvy sú spoľahlivým spôsobom, ako dodať každému účesu mladistvý nádych. Pre staršie dámy je zastrihnutý bob s koketnými prameňmi jednou z najlepších možností stylingu, ktorá sa ľahko upravuje. V prípade blondínok je dobré pridať niekoľko svetlejších blond melírov, ktoré dodajú účesu ďalší rozmer.

Blond vrstvený bob v dĺžke čeľuste

Krátke účesy pre ženy po 60-tke môžu byť veľmi všestranné a ľahko sa upravujú. Jednoduchý bob s navrstvenými prameňmi oživí každý účes. Ak chcete svojmu účesu dodať ešte väčšiu hĺbku, vyberte si tmavší odtieň blond farby pre vrstvy pod ním. Najsvetlejší odtieň si nechajte na vrchné vrstvy.

Stredne dlhé vlasy s jemnými „pierkami“

Ak chcete účesu strednej dĺžky dodať objem, zvážte možnosť vrstvenia prameňov okolo tváre. Tieto vrstvy dodajú vlasom rozmer a zdvihnú ich, takže budú pôsobiť plnšie a objemnejšie.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Tieto účesy veľmi starnú. Zrelé dámy by sa im mali vyhýbať. 4 najčastejšie chyby

Perfektné účesy do horúceho počasia? Tieto 3 banálne a štýlové účesy vám v okamihu prinesú úľavu

The post Toto sú najmodernejšie účesy pre 60-tničky. Uberajú roky a pridávajú triedu appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj