Skip to content
Menu
Menu

Tri najtajomnejšie znamenia zverokruhu. Sú zdržanlivé v prejavovaní svojich citov. Nikdy neviete, čo si myslia

Prečítať článok

15.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Dzhulbee).

Priznať si pocity je pre mnohých ťažká úloha. Niektorí môžu plakať za zatvorenými dverami, iní o nich hovoria každému koho stretnú. Tak ako v iných aspektoch života, aj emocionálna dostupnosť závisí od znamenia zverokruhu. Tu sú tri najintrovertnejšie znamenia zverokruhu.

Tri najtajomnejšie znamenia zverokruhu. Sú zdržanlivé v prejavovaní svojich citov. Ktoré to sú?
Foto: shutterstock/Dzhulbee

Vplyv zverokruhu na ľudí nie je neznámy. Samozrejme, existuje niekoľko ďalších faktorov, ktoré ovplyvňujú osobnosť, ale zverokruh nám poskytuje určité vodítka o tom, čo môžeme od niekoho očakávať. Hoci niektoré znamenia môžu pôsobiť chladne a bezcitne, je to spôsobené predovšetkým ich základnými potrebami. Nezabudnite nasledujúce zoznamy brať s odstupom a prižmúrením oka.

Panna len zriedka prejavuje svoje city. Udržiava si odstup aj od svojich najbližších

Panny sú na vrchole zoznamu, pokiaľ ide o odstup. To však neznamená, že nevedia milovať. Zvyčajne môžu pôsobiť dojmom, že sú chladné a odmerané. Je pre nich ťažké sa niekomu otvoriť a ukázať mu svoje slabosti. Niekedy sa partner ľudí v znamení Panny môže kvôli tejto vlastnosti cítiť zanedbávaný. Nie sú však náchylní dávať svoje city príliš najavo okolitému svetu.

Blíženci skrývajú svoje skutočné pocity pod rúškom humoru. Takto sa chránia pred zranením

Ak niekedy uvidíte človeka, ktorý ironicky vtipkuje o svojich pocitoch a zakrýva ich sarkazmom, je veľká pravdepodobnosť, že ide o Blížencov, ktorí neznášajú, keď z nich niekto robí hlupákov alebo sa hrá s ich emóciami. Boja sa odmietnutia, preto si svoje skutočné pocity zakrývajú maskou. To ich následne robí citovo vzdialenými.

Foto: shutterstock/Benevolente82

Kozorožec rád trávi čas sám. Nepotrebuje spoločnosť

Kozorožci sú šťastní, najmä keď sú sami. Preto sa zdajú byť pre svojich partnerov citovo nedostupní. Radi trávia čas osamote a nepotrebujú, aby ich niekto dopĺňal, čím sa ich partner cíti vzdialený. Všetko však súvisí s ich potrebami a povahovými črtami.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Tri znamenia zverokruhu, ktoré majú v živote šťastie – kto sa narodil pod šťastnou hviezdou?

Tri psychicky najodolnejšie znamenia zverokruhu. Nič ich nedokáže zlomiť

The post Tri najtajomnejšie znamenia zverokruhu. Sú zdržanlivé v prejavovaní svojich citov. Nikdy neviete, čo si myslia appeared first on Vášeň v tebe.