Skip to content
Menu
Menu

Tri znamenia zverokruhu nazývané výnimočné. V jednom ohľade sú bezkonkurenčné

Prečítať článok

11.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Sofia Zhuravetc).

Čísla neklamú – ľudia narodení na prelome týchto mesiacov sú štatisticky najpočetnejší. Zistite, kto je na astrologickom pódiu, čím je to spôsobené a ako to ovplyvňuje jeho charakter.

Tri znamenia zverokruhu, ktoré nemajú konkurenciu. 
Foto: shutterstock/Sofia Zhuravetc

Nie všetko v živote máme pod kontrolou. Jednou z takýchto vecí je dátum narodenia a teda aj znamenie zverokruhu. Zo štatistického hľadiska sú niektoré dátumy pravdepodobnejšie ako iné.

Podľa zistení amerických výskumníkov dominuje september – vtedy sa rodí najviac detí. Môže ísť o vplyv sviatočnej atmosféry, pretože, ako sa dá ľahko spočítať, počaté boli okolo Vianoc.

Bohatý je aj júl a august, posledné miesto na zozname patrí januáru alebo novembru. To všetko sa odráža v astrológii.

Zo všetkých 12 znamení zverokruhu majú tieto tri bezkonkurenčný počet.

Panna

Absolútna jednička v rebríčku a niet divu, pretože pokrýva takmer celý mesiac september, ktorý nemá konkurenciu. Panna je intelektuál, ktorý má skvelú pamäť a bystrú myseľ.

Vyznačuje sa pedantnosťou a racionalizmom, ale na druhej strane nemá veľmi rada zmeny, dokáže nemilosrdne kritizovať a neznáša odchýlky od noriem, ktoré si stanovila. Všetko starostlivo plánuje a niekedy je ťažko dosiahnuteľná. Romantická duša, ktorá verí vo veľkú lásku po celý život.

Panna je romantická duša, ktorá verí vo veľkú lásku po celý život.
Foto: shutterstock/Look Studio

Lev

Lev, narodený koncom júla/začiatkom augusta, je v astrologickom rebríčku na druhom mieste. Je to veľmi zaujímavá osobnosť, ktorá je rada stredobodom pozornosti. Niekedy má komplexy, ale zvyčajne sa nemá na čo sťažovať. Je to veľkorysý, ochotný a veľmi rodinne založený človek.

Predovšetkým nerád chodí okolo horúcej kaše a jeho priamočiarosť niektorým ľuďom vadí. Nikdy o sebe nepochybuje a do budúcnosti hľadí s nádejou. Keď je potrebné niečo urobiť – jednoducho koná a nehľadá žiadne výhovorky. Na druhej strane je však tvrdohlavý človek presvedčený o svojej genialite. Je však prinajmenšom ambiciózny.

Rak

Pódium uzatvára znamenie z konca júna/začiatku júla, ktoré je naozaj najnepredvídateľnejšie a plné protikladov. Niektorí ho poznajú už dlhé roky a stále ho nedokážu úplne pochopiť. Dominantnou vlastnosťou je citlivosť.

Veľmi mu záleží na tom, ako ho vnímajú ostatní, na druhej strane s nimi dokáže súcitiť a prejavovať o nich záujem. Neustále hľadá potvrdenie svojej hodnoty, o ktorej niekedy pochybuje. Určite prospeje, keď ho lepšie spoznáte. Doma ukazuje svoju nežnú, srdečnú a rodinnú tvár. Láska je liekom na jeho temnotu.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Sú to najzábavnejšie znamenia zverokruhu. Majú veľký zmysel pre humor

Auto v sne – symbol slobody, kontroly alebo strachu?

The post Tri znamenia zverokruhu nazývané výnimočné. V jednom ohľade sú bezkonkurenčné appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj