Skip to content
Menu
Menu

Tri znamenia zverokruhu sú zmierovacie. Majú tendenciu neobhajovať svoje názory a kompromis je ich druhé meno

Prečítať článok

23.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/fizkes).

Ľudia v určitých znameniach zverokruhu sa vyhýbajú argumentom a zvyčajne neobhajujú svoje názory. Ukazuje sa, že toto správanie môže závisieť od dátumu narodenia. Patríte do tejto skupiny?

Hájiš svoj názor neochvejne, alebo radšej robíš kompromisy? Ukázalo sa, že vaša neochota rozhodovať a stáť si za svojím názorom môže súvisieť s vaším znamením zverokruhu. Zistite, či vy alebo vaši blízki patríte do tejto skupiny. Všimli ste si u nich tieto vlastnosti už skôr? Nezabudnite k opisom pristupovať s odstupom a prižmúrením oka.

Ktoré znamenia zverokruhu sú zmierovacie? Majú tendenciu neobhajovať svoje názory a kompromis je ich druhé meno?
Foto: shutterstock/fizkes

Súhlasné znamenia zverokruhu. Býk

Dlhé diskusie a hádky môžu nudiť Býka, ktorý sa v určitom momente rozhodne nechať to tak a súhlasiť s druhou stranou. Hádky ho nezaujímajú a radšej zje ananásovú pizzu, ako by sa mal hádať, že má radšej šunku a šampiňóny. V skupine priateľov má tendenciu nevenovať pozornosť bezvýznamným konfliktom, ale ak je pre neho téma naozaj dôležitá, svoj názor vyjadrí nekompromisne.

Málokedy vyjadruje svoj názor. Kozorožec

Nepýtajte sa Kozorožca na jeho názor, pretože môže povedať, že váš život je vaša vec a vy sami najlepšie viete, ako s ním naložiť. Všetko preto, že vás jednoducho nechce sklamať tým, že povie niečo, čo nechcete počuť. Kozorožci majú tendenciu neradi rozhodovať sami a uprednostňujú, aby rozhodoval niekto iný, aj keď sa mýli. To všetko preto, aby sa vyhli konfliktom a priamej konfrontácii. Ľudia v tomto znamení si nadovšetko cenia pokoj a ticho.

Keď ide o partnera Blíženec sa radšej zmieri s kompromisom bez zbytočných hádok a vždy sa bude riadiť dobrom druhej strany.
Foto: shutterstock/PeachShutterStock

Je nepravdepodobné, že by svoj názor obhájili. Blíženci

Hoci sa na prvý pohľad môže zdať, že Blíženci majú svoj názor, situácia sa mení v závislosti od dôvernosti vzťahu s danou osobou. Keď ide o partnera alebo partnerku, radšej sa zmieri s kompromisom bez zbytočných hádok a vždy sa budú riadiť dobrom druhej strany. Hoci môžu mať svoj názor, uprednostňujú, aby konečné rozhodnutie urobila osoba, ktorá je im najbližšia.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Toto leto bude pre tri znamenia zverokruhu kľúčové

Patrí medzi najstaršie mená na svete. Na Slovensku je tretím najfrekventovanejším ženským menom

The post Tri znamenia zverokruhu sú zmierovacie. Majú tendenciu neobhajovať svoje názory a kompromis je ich druhé meno appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj