Skip to content
Menu
Menu

Tu sú najhoršie manželky medzi znameniami zverokruhu podľa horoskopu. Je lepšie sa im vyhnúť

Prečítať článok

4.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Master1305).

Chcete viesť šťastný a pokojný život s milujúcou manželkou? Venujte pozornosť dátumu narodenia svojej vyvolenej. Vďaka tomu budete mať predstavu o jej najväčších nedostatkoch a možných príčinách konfliktov. Tu sú najhoršie kandidátky na manželky, samozrejme, podľa astrológie.

Najhoršie manželky medzi znameniami zverokruhu podľa horoskopu. Ktoré to sú?
Foto: shutterstock/Master1305

Manželka v znamení Škorpióna

Žena v znamení Škorpióna robí vynikajúci prvý dojem, takže počas prvých mesiacov vzťahu je jej partner jednoducho nadšený. Žena v znamení Škorpióna je totiž majsterkou zvádzania: pred vyvoleným šíri svoj šarm a pôvab, vie byť veľmi príťažlivá, má veľký zmysel pre humor, veľa vedomostí a inteligencie a predovšetkým nevyčerpateľnú silu a nápady v spálni. To všetko však náhle a nečakane končí…. hneď po svadbe. Život s manželkou v znamení Škorpióna sa ukáže ako séria hádok, sporov, nevraživosti, intríg a nekonečných sťažností. V manželstve ju najviac zaujíma to, aby mala nad svojím vyvoleným plnú kontrolu a vždy si stála za svojím. Nie náhodou sa o dámach v znamení Škorpióna hovorí, že sú najhoršími manželkami na svete. Len máloktorý muž je schopný s nimi vydržať.

Manželka v znamení Panny

Život so ženou v znamení Panny je ako skutočné cvičisko. Prečo? Po prvé, ženy v znamení Panny sú vždy nespokojné samy so sebou a ich neustálu potrebu byť dokonalé je cítiť všade okolo nich. Ak sa im niečo nepodarí, urobia chybu alebo sa jednoducho pomýlia, nedokážu sa s touto skutočnosťou zmieriť, ale sťažujú sa, fňukajú, hľadajú niekoho, koho by mohli obviniť zo svojho zlyhania a donekonečna prežívajú trhliny vo svojom dokonalom obraze. Okrem toho dokážu byť Panny ukrutne podozrievavé a žiarlivé a nevynechajú ani najmenšiu príležitosť, aby dokázali partnerovu (zvyčajne domnelú) nelojálnosť. A ešte jedna vec na rovinu: vo vzťahu s Pannou vždy vládne Panna. A je to skôr absolútna moc. Pre väčšinu mužov je to dostatočný argument na zmenu objektu náklonnosti.

Manželka v znamení Ryby

Žena v znamení Rýb sa na prvý pohľad môže zdať ako fantastická kandidátka na manželku: je milá, veselá, pokojná, ochotná a veľmi starostlivá. V manželstve však rýchlo ukáže svoju pravú povahu a svoje nedostatky. Po prvé, má veľký sklon k panovačnosti. S pokojným tónom a úsmevom na tvári žena zo znamenia Rýb prevezme kontrolu nad všetkými sférami manželovho života, čo ho časom privedie do šialenstva a bude sa cítiť zahnaný do kúta a zotročený. Pod rúškom starostlivosti a opatery bude preto manželka v znamení Rýb robiť všetky rozhodnutia a blokovať manželove zbesilejšie sklony. Práve preto na ňu bude ťažké zapôsobiť a jej manžel nebude mať veľa príležitostí cítiť sa mužne. Po druhé, dáma v znamení Rýb je mimoriadne náladová. Jej nálady sa menia bez zjavnej príčiny ako v kaleidoskope. Objavuje sa a mizne, ale zvyčajne radšej svoj čas trávi v pokoji a samote. Je ťažké jej porozumieť a nadviazať s ňou blízky vzťah.

Dáma v znamení Rýb je mimoriadne náladová a má veľký sklon k panovačnosti.
Foto: shutterstock/Johan Larson

Manželka v znamení Barana

Ohnivá, plná temperamentu (aj sexuálneho), podnikavá, nadšená a zvedavá na svet. To sú vlastnosti ženy v znamení Barana, ktoré mnohých mužov presvedčia, že je ideálnou kandidátkou na manželku. Rovnako dlhý je však aj zoznam vád ženy tohto znamenia, ktoré vám znepríjemnia život. Po prvé, manželka z tohto znamenia je veľmi náročná. Neznáša nudu a rutinu, takže vám nedovolí bezstarostne sedieť na pohovke s pivom. Po druhé, vyžaduje bezhraničnú vernosť a oddanosť, žije tak trochu podľa zásady „kto nie je s nami, je proti nám“. Dámy v znamení Barana rady velia, dominujú, nemajú problém s hlasným vyjadrovaním svojho názoru, neboja sa hádok a konfliktov. V ich živote a v ich emóciách sa stále niečo deje. Nie každý muž má rád takúto partnerku.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Ženy týchto znamení zverokruhu sú skutočné pokušiteľky. Stačí zažmurkať a môžu mať kohokoľvek

Tri znamenia zverokruhu čaká zlatý májový víkend. Ste na zozname?

The post Tu sú najhoršie manželky medzi znameniami zverokruhu podľa horoskopu. Je lepšie sa im vyhnúť appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj